Iranian Agriculture News Agency

توزیع ۵۳۰ تن سیب و پرتقال شب عید در چهارمحال و بختیاری

معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری، با اشاره به توزیع میوه شب عید در استان، گفت: مقدار ۲۰۰ تن سیب زرد و قرمز و ۳۳۰ تن پرتقال تامسون شمال ذخیره سازی شده است که از فردا توزیع خواهد شد.

توزیع ۵۳۰ تن سیب و پرتقال شب عید در چهارمحال و بختیاری

به گزارش خبرنگار ایانا در چهارمحال وبختیاری، بهروز میرزایی اشاره به توزیع میوه شب عید بیان کرد: به مناسبت ماه مبارک رمضان و در آستانه سال جدید، مخصوصا در دوماه پایانی سال تعدادی از کالاهای اساسی مورد نیاز مردم استان به وفور تأمین شد.

وی با اشاره به توزیع کالاهای اساسی از طریق عاملان توزیع استانی، خاطرنشان کرد: شکر، برنج، مرغ منجمد و گوشت منجمد، کالاهای اساسی هستند که در سطح استان توزیع شده است.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به توزیع کالاهای اساسی از ابتدای سال تاکنون، مطرح کرد: از ابتدای سال پنج هزار و 113 تن شکر، سه هزار و 512 تن برنج از نوع پاکستانی، هندی و تایلندی، یک هزار و 146 تن مرغ منجمد و 462 تن گوشت منجمد و 12 تن گوشت گرم در استان توزیع شده است.

میرزایی با اشاره به اینکه بیشترین توزیع اقلام اساسی در ماه‌های پایانی سال بوده است، توضیح داد: شکر به‌صورت فله کیلویی 28 هزار تومان و بسته یک کیلویی 34 هزار تومان، برنج 33 هزار تومان، 35 هزار تومان و 38 هزار تومان بابت هر کیلو، مرغ منجمد کیلویی 65 عزار تومان، گوشت منجمد کیلویی 315 هزار تومان و گوشت گرم کیلویی 445 هزار تومان قیمت اقلام اساسی است. برای ایام پایانی سال و ماه مبارک رمضان در مجموع 700 تن برنج، 500 تن شکر، 99 تن مرغ منجمد،  83 تن گوشت منجمد و روزانه 60 تن مرغ گرم در سطح استان توزیع می‌شود.

معاون جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره توزیع خرمای ماه مبارک رمضان و میوه پایان سال، خاطرنشان کرد: مقدار 200 تن سیب زرد و قرمز و 330 تن پرتقال تامسون شمال ذخیره سازی شده است که از فردا توزیع خواهد شد

 

خبرنگار: طیبه بیگ زاده

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید