Iranian Agriculture News Agency

تجلیل از کارمندان نمونه سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی

همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته دولت، آیین گرامیداشت روز کارمند و تجلیل از کارمندان نمونه سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی برگزار شد.

تجلیل از کارمندان نمونه سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان غربی، خسرو شهبازی در این آیین بیان کرد: هفته دولت به ویژه چهارم شهریور که به‌عنوان روز کارمند نام‌گذاری شده، فرصتی است تا قدردان زحمات و تلاش‌های صادقانه اعضای خانواده بزرگ سازمان جهاد کشاورزی باشیم که با تکیه بر تخصص، تعهد و همچنین احترام به ارباب رجوع با هدف تأمین امنیت غذایی جامعه به‌صورت شبانه‌روزی برای ارائه خدمات شایسته تلاش می‌کنند.

شهبازی افزود: معرفی افراد حاضر به‌عنوان کارمند نمونه نشانه این نیست که بقیه کارکنان نمونه نیستند و ضعیف عمل می‌کنند، بلکه همه کارکنانی که در مجموعه، خدمت می‌کنند، از نظر ما نمونه هستند و انتخاب این کارکنان که به‌عنوان نماینده برای بالا بردن انگیزه بقیه کارکنان در انجام وظایف محوله است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت تامین رفاه و ارتقای معیشت کارکنان، خاطرنشان کرد: کارمند باید رفتار و منش شهیدان رجایی و باهنر را سرلوحه کار خود قرار دهند، مردم ولی نعمتان ما هستند و خدمت صادقانه و تکریم ارباب رجوع باید در اولویت کاری مدیران و کارکنان زحمت کش باشد.

در ادامه این مراسم، حجت‌الاسلام دلریش سرپرست حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان با تاکید بر ضرورت رعایت حقوق شهروندی توسط کارکنان گفت: جهادگران امروز از جنس جهادگران دوران دفاع مقدس هستند و همانگونه که در آن زمان با پشتیبانی و مهندسی جنگ و با تقدیم ۷۲ شهید در راه دفاع از نظام مقدس و کیان اسلامی شبانه‌روزی تلاش می‌کردند، امروز نیز با روحیه جهادی وبا توکل به خدا برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می‌کنند.

بهرام زینال زاده معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان نیز با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص تامین مسکن کارکنان، مباحثی را در خصوص مزایا و خدمات رفاهی کارکنان و .. مطرح کردند.

در ادامه ازکارمندان نمونه در سطوح مدیران، معاونین، کارشناسان و .. سازمان جهاد کشاورزی استان توسط ریاست سازمان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید