Iranian Agriculture News Agency

چالش‌های کشت محصولات پاییزه در گلستان

چهارشنبه شب ۱۷ آبان ماه ۱۴۰۲، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان در برنامه زنده تلویزیونی با موضوع اقدامات و چالش‌های کشت محصولات پاییزه سیمای مرکز گلستان حضور یافت.

چالش‌های کشت محصولات پاییزه در گلستان

به گزارش خبرنگار ایانا در گلستان، در این برنامه که به موضوع اقدامات و چالش‌های کشت محصولات پاییزه در استان گلستان اختصاص داشت. محمد برزعلی به تشریح وضعیت کشت محصولات پاییزه پرداخت و گفت: علی‌رغم وجود خشکسالی، استان از ذخیره بسیار مناسبی از بذر برخوردار است و مشکلی برای تامین بذر در استان نداریم.

وی بیان کرد: برای اولین بار در تاریخ کشت محصولات کشاورزی برنامه‌ریزی بسیار دقیق علمی و دانش‌بنیان انجام شده و تمام تلاش خود را برای رفع چالش‌ها، مشکلات و دغدغه‌های کشاورزان به کار خواهیم برد.

وی در ادامه از کشاورزان استان خواست از بذور گواهی شده و نهاده‌ها به‌خصوص کودهای مورد تایید شرکت خدمات حمایتی تهیه و استفاده کنند.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان با ذکر این نکته که مطالبات کشاورزان به حق است، گفت: برای احقاق حقوق کشاورزان ما هم دغدغه داریم و با جدیت و استمرار پیگیری می‌کنیم .

در این برنامه با هامان هاشمی نایب رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی استان و سجاد نقوی رئیس ناحیه مرکزی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان ارتباط تصویری برقرار شد و وی به سوالات برنامه پاسخ دادند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید