Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین خبر داد:

نباید در تامین نان مورد نیاز مردم مشکلی ایجاد شود

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت : نباید در تامین نان مورد نیاز مردم خللی ایجاد شود، بازرسان جهادکشاورزی با متخلفین این حوزه برخورد خواهد کرد.

نباید در تامین نان مورد نیاز مردم مشکلی ایجاد شود

به گزارش خبرنگار ایانا در قزوین، محمد حسین عطایی در جلسه ستاد تنظیم بازار و قرارگاه امنیت غذایی استان افزود: در صورت تکرار تخلف واحدهای نانوایی با متخلف از طریق کسر سهمیه و سایرموارد قانونی برخوردار می‌شود.

وی بیان کرد: موارد تخلف نانوایان کم وزنی چانه، عدم پخت نان در ساعت مقرر و همچین کم فروشی گزارش شده که با متخلفین برخورد می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اضافه کرد: با اقدامات و بازرسی انجام شده هم‌اکنون روند پخت و تامین نان در استان به شرایط بهتری رسیده است.

وی ادامه داد: در روند تولید نان مردم متاسفانه تعدادی از نانوایان متخلف در صدد کم کاری و ایجاد مشکل هستند که درصورت تکرار با متخلفین برخورد خواهد شد.

عطایی افزود: یکی از اقدامات انجام در این زمینه صدور مجوز به نانوایان جدید است که در صورت تخطی نانوایان مجوز جدید صادر خواهد شد.

عطایی در ادامه به روند جوجه‌ریزی در واحدهای پرورش مرغ استان اشاره و خاطر نشان کرد روزانه حدود ۱۰۰ تن گوشت مرغ در استان توزیع می‌شود که در زمینه تولید مشکلی وجود ندارد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید