Iranian Agriculture News Agency

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از اختصاص ۴۶ میلیارد تومان اعتبار استانی برای ۱۱۴ طرح عمرانی این سازمان خبر داد

اختصاص ۴۶ میلیارد تومان اعتبار استانی برای طرح‌های عمرانی جهاد کشاورزی قزوین

به گزارش خبرنگار ایانا در استان قزوین، حمید رضا تبسمی روز چهارشنبه با اشاره به اینکه بیشترین اعتبارات برای بخش آب و خاک مصوب شده است، گفت : ۵۵ طرح برای اجرای انتقال آب کشاورزی، لوله گذاری، استخر ذخیره آب کشاورزی و مرمت و بازسازی قنوات و توسعه پایدار آب و خاک دشت قزوین و انتقال آب در اراضی پایاب منابع آب کشاورزی در روستاها مصوب شده است.

تبسمی تصریح کرد: بقیه طرح‌ها شامل طرح‌های افزایش تولیدات زراعی، باغی، دامی، شیلات، مبارزه با آفات نباتی، ترویج و توانمند سازی جوامع محلی و بهره‌برداران و داربستی کردن باغات است.

این مسئول خاطرنشان کرد: با تخصیص این اعتبارات تحول مناسبی در بخش‌های زیربنائی و اجرائی کشاورزی استان ایجاد می‌شود و شاهد بهره‌وری آب، نهاده‌ها و ارتقاء کمی و کیفی محصولات و کاهش هزینه‌های تولید در بخش کشاورزی خواهیم بود.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین یادآور شد: اثربخشی اعتبارات طرح‌های آب و خاک در سطح استان بیش از آن که معطوف به نتایج عملیاتی و کیفیت اجرای طرح باشد، حاصل اجرای طرح‌ها در زمان و مکان مناسب است.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید