Iranian Agriculture News Agency

مسئول کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی آذربایجان‌غربی

دهه فجر بستری مناسب برای جهاد تبیین است

مسئول کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: امسال برگزاری برنامه های کمیته روستایی و عشایری دهه فجر بر محور جهاد تبیین انجام گیرد.

دهه فجر بستری مناسب برای جهاد تبیین است

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان غربی، حجت الاسلام میرزاجانی سرپرست حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی ، در جلسه کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر استان که با حضور نمایندگان کلیه دستگاه های اجرایی عضو ستاد در سالن جلسات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان برگزار شد ، اظهارکرد: جهاد تبیین موضوعی است که باید بیش از پیش به آن بپردازیم و از همه ظرفیت‌ها برای تبیین خدمات نظام جمهوری اسلامی استفاده کنیم.

حجت الاسلام میرزاجانی با بیان اینکه در این ایام خدمات و دستاورد های نظام به مردم بازگو شود،افزود: در برگزاری برنامه‌های دهه فجر اثربخش، اثرگذار و آگاهی‌بخش بودن را مدنظر قرار دهیم، چرا که در حوادث اخیر دشمن همه تلاش خود را به کار گرفته تا جمهوری اسلامی را ناکارآمد جلوه دهد.

این مسئول با بیان اینکه از فضای مجازی نهایت استفاده را باید در جهت نشر فرهنگ و آرمان انقلاب کرد، ادامه داد: تلاش دشمنان ایجاد یاس وناامیدی در بین مردم است که در جهت رسیدن به اهداف شوم خود، اقدام به تحریف انقلاب و یاس آفرینی می کنند، لذا دهه فجر فرصت مناسبی است تا عملکرد مجموعه دستگاههای اجرایی بصورت مستند ومصداقی برای مردم تبیین شود .

وی گفت: افتتاح پروژه عمرانی و تولیدی، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، نواختن زنگ انقلاب و جشنهای فجر انقلاب اسلامی در روستاها ، اجرای اردوهای جهادی در روستاها، ویزیت و واکسینایون رایگان دامها توسط دامپزشکی در مناطق محروم روستایی و عشایری ، پخش مکمل های غذایی و کمک های مومنانه در بین دامداران و کشاورزان مناطق محروم و صعب العبورعشایری و روستایی، اجرای اردوهای جهادی ترویجی مزرعه محور و مسجد محور، تسهیل خدمات در دفاتر ارائه خدمات کشاوزی غیردولتی عضو شرکتهای تعاونی روستایی و.. از اهم برنامه های مصوب اجرایی کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر انقلاب در استان است.

مسئول کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بر ضرورت مشارکت حداکثری روستاییان و عشایر در برگزاری برنامه ها و جشنهای مردمی ایام دهه فجر تاکید کرد و افزود:دهه فجر، جشن پیروزی انقلاب است و باید برنامه‌های این ایام امیدبخش و بانشاط برگزار شود، و تمامی اعضا باید با جدیت بیشتر در برگزاری و اجرای برنامه‌های دهه فجر بکوشند و دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی به ویژه در عرصه های روستایی و عشایری را در این ایام برای مردم بازگو کنند.

در ادامه این جلسه اعضای کمیته ستاد دهه فجر استان به تشریح برنامه های دستگاه اجرایی خود پرداختند و پیشنهادات خود را برای برگزاری هر چه باشکوهتر برنامه ها ارائه کردند.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید