Iranian Agriculture News Agency

وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد:

ایانا-کشاورزی: در هفته گذشته حدود 400 هزار تن نهاده مورد نیاز صنعت دام و طیور کشور تامین و توزیع شده که این میزان یک و نیم برابر هفته قبل از آن بوده و در حال حاضر این نهاده ها به میزان کافی در بنادر کشور موجود است.

تامین نهاده های مورد نیاز صنعت دام و طیور

وزیر جهاد کشاورزی گفت:نسبت به واردات نهاده های مورد نیاز اقدام شده و در حال حاضر به میزان کافی کالا در کشور موجود است و خریدهای انجام شده نیز در حال حمل به بنادر می باشد.

به گزارش ایانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی،محمود حجتی اظهار کرد:خوشبختانه بخش خصوصی و شرکت های مباشر دولتی در خصوص واردات نهاده های مورد نیاز اقدام کرده اند و در حال حاضر به میزان کافی کالا در کشور موجود است و خریدهای انجام شده نیز در حال حمل به بنادر می باشد.

وی افزود:به جز یک مورد از شرکت های خصوصی که مشکل تامین منابع داشته بقیه شرکت ها مشکلی نداشته اند که مشکل تامین منابع این شرکت نیز در حال رفع شدن است.

حجتی خاطرنشان کرد:در هفته گذشته حدود 400 هزار تن نهاده مورد نیاز صنعت دام و طیور کشور تامین و توزیع شده که این میزان یک و نیم برابر هفته قبل از آن بوده و در حال حاضر این نهاده ها به میزان کافی در بنادر کشور موجود است.

وی یادآور شد:همچنین به شرکت های مباشر ابلاغ شده که نسبت به توزیع نهاده های دام و طیور از محل ذخایر خود اقدام کنند و تولیدکنندگان از نظر تامین این نهاده ها اطمینان خاطر داشته باشند.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید