Iranian Agriculture News Agency

استاندار چهارمحال و بختیاری؛

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به وجود برخی از مزیت های صنعتی در استان گفت: تولیدکنندگان بخش‌های کشاورزی و صنعت این استان از مزیت‌های پرتودهی گاما آگاه و بهره‌مند شوند.

ضرورت بهره‌مندی از مزیت‌های پرتودهی گاما

به گزارش خبرنگار ایانا در استان چهارمحال و بختیاری، اقبال عباسی شامگاه یکشنبه در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: وجود شرکت پرتودهی گاما در این استان مزیتی برای کل کشور و به‌خصوص استان‌های همجوار است.

وی افزود: کشاورزان و باغداران با پرتودهی تولیدات خود می‌توانند از ارزان‌فروشی محصولات به دلالان خودداری و نسبت به ارایه آن به بازار با قیمت مطلوب اقدام کنند.

عباسی تصریح کرد:‌ فرمانداران شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری در دوران پساکرونا با برگزاری همایش‌های تخصصی نسبت به معرفی و تشریح مزیت‌های پرتودهی گاما برای کشاورزان،باغداران و تولیدکنندگان سایر بخش‌های استان اقدام کنند.

وی یادآور شد: دولت، مردم و بخش در دوران شیوع ویروس کرونا همکاری مطلوبی با یکدیگر در راستای جلوگیری از گسترش این ویروس و تلاش برای قطع زنجیره انتقال آن داشته‌اند که قابل قدردانی است.

استاندار چهارمحال و بختیاری با استقبال از بیان انتقادهای سازنده اظهار داشت: بیان هر انتقاد نیازمند یک پیشنهاد سازنده اجرایی نیز است.

عباسی گفت: بخش خصوصی مشکلات خود را شناسایی و راهکارهای رفع آن را برای تصویب در کمیته‌های ملی و استانی ارایه کند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید