Iranian Agriculture News Agency

رییس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین اعلام کرد:

رییس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت : در سال های اخیر با اجرای طرح ممیزی واحدهای مرغ تخمگذار استان ۹۵ درصد این صنعت به جایگاه اولیه خود باز گشته است.

موفقیت طرح ممیزی واحدهای مرغ تخمگذار استان قزوین

به گزارش خبرنگار در استان قزوین، فاطمه خمسه در دیدار با تولیدکنندگان صنعت مرغ تخم گذار استان با بیان این مطلب افزود : طی سال گذشته واحدهای مرغ تخمگذار استان با همکاری و همراهی جهاد کشاورزی توانسته با وجود کمبود ها، تولید خود را حفظ و حتی افزایش دهند تا خللی در تولید و تامین نیاز های اساسی مردم ایجاد نشود.

خمسه اضافه کرد: واحدهای صنعت دام و طیور استان با تولید مناسب محصول باعث شده که استان قزوین همیشه سربلند باشد.

وی تاکید کرد : تمام تلاش جهاد کشاورزی حمایت از تولیدکنندگان این صنعت تاثیر گذار در اقتصاد کشور است.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین در ادامه خواستار مشارکت بهره برداران این صنعت در افزایش زیر ساخت های لازم برای صنعت دام و طیور شد.

خمسه در ادامه با قدردانی از تولید کنندگان برای توجه به تولید محصولات کشاورزی در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم کشور ،خاطر نشان ساخت : در این شرایط سخت با وجود مشکلات اقتصادی انتظار داریم تولیدکنندگان همچنان نسبت به حفظ تولید و تامین نیاز مردم اقدام کنند .

وی تاکید کرد : اعتماد به تشکل های بخش کشاورزی، بهترین اعتماد است چرا که با این اعتماد و واگذاری امور در زمینه های مختلف می تواند ضمن حل مشکل در تامین نهاده ها ، و تولید خللی ایجاد نشود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید