Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: مانند گذشته با هم افزایی و به کار بستن فرهنگ جهادی، ارتقای بخش کشاورزی فارس را رقم بزنید.

ارتقای بخش کشاورزی فارس، با هم افزایی

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، حسین پژمان در اولین نشست با معاونین و جمعی از مدیران ستادی این سازمان ضمن گرامیداشت رئیس سابق تصریح کرد: در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، از گذشته صمیمیت و همدلی حاکم بوده و تاکید من بر حفظ کرامت انسانی کلیه نیروهای سازمان و تلاش در جهت تامین معیشت همکاران است و به حمدلله در حوزه های تخصصی  هم که همه قبول دارند فارس ادعا دارد و ادعای آن هم به حق هست و البته  از این پس انتظارم فراتر از گذشته است.

وی با اشاره به ضرورت تعامل سازنده با دستگاه های وابسته، ابراز کرد: با استفاده از ظرفیت های موجود و هم افزایی؛ بهره وری از نهاده ها را بیش از پیش افزایش دهید.

پژمان تاکید کرد: به هیچ وجه، هیچ کس به صحبت هایی که به روایت از من در رابطه با این که چه تغییر و تحولاتی اتفاق خواهد افتاد؛ توجه نکند و اگر تصمیم گرفتم به هر دلیلی فردی جابجا شود، خودم آن را عنوان خواهم کرد از این رو همه مدیران به قوت کارهای خود را دنبال کنند.  

فردی مناسب به عنوان رئیس جهاد کشاورزی فارس انتخاب شد

در ادامه نشست مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت:  خداوند را شاکر هستیم که از مجموعه خودمان و فردی مناسب و شایسته برای ریاست این سازمان انتخاب شد.

سید محسن قائمی با اشاره به فعالیت های ارزشمند رئیس سابق سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، تصریح کرد: قاسمی و مدیران تحت امرش سال های خوبی را به یادگار گذاشتند.

وی؛ رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان فارس را فردی توانمند، فهیم، عالم و دانا خواند و افزود: همه کارکنان باید با همه قوا و بیش از پیش تلاش کنند و سازمان را به هدف نهایی خود و تعالی سازمانی نزدیک کنند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس تاکید کرد: با همدلی و هم افزایی در جهت رفع مشکلات بهره‌برداران بخش کشاورزی گام بردارید.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید