Iranian Agriculture News Agency

مدیر جهاد کشاورزی قیروکارزین:

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین با تاکید بر ابلاغ قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی از طرف رئیس جمهور گفت: صاحبان صنایع و طرح های بخش کشاورزی ذی نفع از این قانون درخواست کتبی خود را تا قبل از پایان سال جاری به شعب بانک ها ارائه تا پس از صدور دستورالعمل لازم از طرف بانک مرکزی قانون اجرایی شود.

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، مهدی همتی افزود: بر اساس بند 6 این قانون تسهیلات گیرندگان مشمول استفاده از ضوابط این قانون حداکثر تا پایان اسفندماه سال جاری مهلت ‌دارند درخواست خود را به بانک ‌ها یا مؤسسات اعتباری موردنظر ارائه کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: قانون فوق مشتمل بر ماده ‌واحده و نه بند و یک تبصره است که حکم این قانون برای کلیه تسهیلاتی که برای تولید اعطا شده جاری و غیر قابل تمدید است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین اظهار امیدواری کرد: با الزام بانک ها و موسسات اعتباری غیر بانکی به حذف سود و جریمه مضاعف از بدهی تسهیلات گیرندگان تولیدی بخش کشاورزی موانع تولید رفع و رونق به بنگاه های تولیدی برگردد.

این طرح در راستای حمایت از رونق تولید و به‌ ویژه کمک به بنگاه ‌هایی است که به دلیل بروز مشکلات اقتصادی نتوانسته‌ اند بدهی خود را به ‌موقع پرداخت کنند و در نتیجه بدهی آنها بطور مضاعف افزایش یافته است.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید