Iranian Agriculture News Agency

رئیس اداره دامپزشکی شهریار ازشناسایی و پلمپ یک واحد غیر مجاز تولید و بسته بندی گوشت چرخ کرده و معدوم سازی بیش از 300 کیلوگرم فرآورده خام دامی و آلایش خوراکی با شرایط ارگانولپتیک نامناسب خبر داد.

پلمپ یک واحد بسته‌بندی گوشت چرخ‌کرده غیرمجاز در شهرستان شهریار

به گزارش خبرنگار ایانا در استان تهران، تاویلی در این رابطه گفت:  باتوجه به گزارش های واصله ، بررسی های صورت گرفته و بازدید کارشناسان نظارت بر بهداشت از واحد  متخلف مشخص گردید که متصدیان سودجوی این واحدها اقدام به چرخ کردن گوشت  با استفاده از آلایش خوراکی مرغ تاریخ منقصی و چربی صنعتی و بسته بندی در شرایط کاملا غیر بهداشتی  می نمودند. لذا باتوجه به شرایط موجود بیش از 300 کیلوگرم فرآورده خام دامی فاسد و فاقد شرایط ارگانولپتیک مناسب در محل معدوم و متخلفین جهت طی مراحل قانونی به مراجع ذی صلاح معرفی شدند.

تاویلی در پایان با اشاره به شعار دامپزشکی مبنی بر دام سالم ، غذای سالم، انسان سالم خاطر نشان کرد این اداره با جدیت وظایف نظارتی خود را دنبال کرده و با متخلفین به شدت برخورد خواهد کرد و از شهروندان فهیم شهرستان درخواست نمود در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق شماره تلفن های 65262281 و 65262280 به این اداره اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید