Iranian Agriculture News Agency

توزیع بالغ‌بر 6 هزار تن شکر در واحدهای صنف و صنعت

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از توزیع بالغ‌بر 6 هزارتن شکر از ابتدای شهریورماه تاکنون در واحدهای صنف و صنعت خبر داد.

توزیع بالغ‌بر 6 هزار تن شکر در واحدهای صنف و صنعت

به گزارش خبرنگار ایانا در تهران، جبرئیل برادری با اعلام این خبر گفت: این سازمان با هدف جلوگیری از کاهش یا قطع فعالیت واحدهای صنف و صنعت همچون کارخانجات بیسکویت و بستنی و ... و کمک به ادامه روند کار این واحدها به دلیل مشکل در تامین شکر مورد نیاز، اقدام به توزیع این کالای اساسی کرد.

وی ادامه داد: به این منظور تاکنون 6 هزار و 370 تن شکر با قیمت عمده در اختیار این واحدها قرار گرفته و هفت هزارتن دیگر نیز در حال توزیع است.

برادری هم چنین از توزیع شکر با قیمت هرکیلوگرم 28 هزارتومان برای خانوار خبر داد و گفت: درحال حاضر شکر موردنیاز خانوار در واحدهای صنفی و فروشگاه‌ها در حال عرضه است.

وی درخصوص آخرین وضعیت بازار کالاهای اساسی گفت: گوشت مرغ به میزان کافی در بازار موجود بوده و با قیمت مناسب توزیع می‌شود؛ همچنین گوشت قرمز گوسفندی نیز با قیمت تنظیم بازاری هر کیلوگرم 285 هزارتومان درحال عرضه است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به کاهش 15 درصدی قیمت روغن افزود: با عرضه مناسب، هم‌اکنون بازار کالاهای اساسی بخش کشاورزی با آرامش روبرو بوده و حتی در برخی اقلام از جمله روغن کاهش 15 درصدی قیمت را شاهد هستیم.

این مقام مسئول تاکید کرد: با هماهنگی‌های انجام شده برای نظارت و تثبیت نرخ کالاها و خدمات و جلوگیری از هرگونه تخلفات احتمالی، تیم‌های بازرسی در قالب گشت مشترک با حضور دستگاه‌ها و نهادهای نظارتی استان رصد بازار را برعهده دارند.

 وی همچنین با بیان اینکه در آستانه فصل پاییز اجازه هرگونه افزایش قیمت غیرقانونی و خارج از نرخ مصوب داده نمی‌شود، خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا افزایش خودسرانه قیمت کالا و خدمات با متخلفین برخورد خواهد شد، از همه شهروندان نیز تقاضا داریم درصورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به شماره ۱۲۴ اطلاع‌رسانی کنند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید