Iranian Agriculture News Agency

همتی اقدامات در دست اجرای بانک مرکزی را رونمایی کرد

ایانا- اقتصاد: تقویت ارزش آسیب دیده پول ملی، هدایت و کنترل بازار ارز، کنترل حجم نقدینگی و مهار تورم بیدار شده، اصلاح ساختار مالی و ناترازی بانک ها، مبارزه با تحریم های ناجوانمردانه درنقل و انتقال بانکی و مذاکرات مداوم با کشورهای مرتبط در این زمینه را بخشی از خیل عظیم اقداماتی اعلام کرد که در حال انجام بوده یا انجام خواهد شد.

افزایش ارزش پول ملی تا مهار تورم بیدار شده

رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی برخی اقدامات و سیاست‌های جدید بانک مرکزی را رونمایی کرد.

به گزارش ایانا، عبدالناصر همتی، با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرام شخصی خود در باره اقدامات و سیاست‌هایی که در حال انجام است، نوشت: بسیار ممنون هستم از صاحبنظران و کارشناسان محترمی که در مورد سیاست‌های بانک مرکزی و اقداماتی که من باید یا نباید انجام دهم، دیدگاه‌های‌شان را ارائه می‌دهند. همه عزیزان کم و بیش از آنچه من تحویل گرفته‌ام خبر دارند، به آن بزرگواران و خصوصا مردم شریف ایران، اطمینان می‌دهم که تمام تلاشم را با بهره‌گیری از نظرات نخبگان و صاحبنظران اقتصادی، پولی و بانکی و همکارانم در بانک مرکزی و شبکه بانکی برای حل مشکلات و ایجاد آرامش و ثبات در اقتصاد کشور، خصوصا بازار ارز و پول بکار می گیرم. شفاف سازی و مبارزه با هرگونه رانت، جزو تفکیک ناپذیر تمام سیاست ها و اقدامات من خواهد بود.

رئیس کل بانک مرکزی، تقویت ارزش آسیب دیده پول ملی، هدایت و کنترل بازار ارز، کنترل حجم نقدینگی و مهار تورم بیدار شده، اصلاح ساختار مالی و ناترازی بانک ها، مبارزه با تحریم های ناجوانمردانه درنقل و انتقال بانکی و مذاکرات مداوم با کشورهای مرتبط در این زمینه را بخشی از خیل عظیم اقداماتی اعلام کرد که در حال انجام بوده یا انجام خواهد شد.

او در پایان یادآوری کرد که حمایت و همراهی ملت بزرگ ایران بزرگترین پشتوانه برای خدمتگزارشان در انجام این وظیفه خطیر است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید