Iranian Agriculture News Agency

نمایشگاه صنایع غذایی، تبدیلی و ماشین‌آلات در تبریز برگزار شد

مدیر طرح و برنامه‌ریزی ارتباطی مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی صنایع غذایی، تبدیلی و ماشین‌آلات با کنار هم جمع کردن ظرفیت‌های مختلف داخلی و خارجی در این حوزه این امکان را به مخاطب داده است که به راحتی از این ظرفیت‌ها بازدید کند.

 نمایشگاه صنایع غذایی، تبدیلی و ماشین‌آلات در تبریز برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، حمید شکری خانقاه در حاشیه افتتاح بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی صنایع غذایی، تبدیلی و ماشین‌آلات در تبریز که با حضور معاون صنایع وزیر صمت، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برگزار می‌شد، گفت: تبریز شهر اولین‌ها و برترین‌ها است.

وی ادامه داد: تبریز در عرصه صنعت مقام دوم را در کشور دارد و بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی صنایع غذایی، تبدیلی و ماشین‌آلات که در حال حاضر در تبریز در حال برگزاری است، یک نمایشگاه با تفکر بین‌المللی و در مقیاس منطقه‌ای است.

این استاد ارتباطات دانشگاه ادامه داد: نمایشگاه‌ها نزدیک کردن جامعه مخاطب، علاقمندان به حوزه صنعت، بازار و کسب‌وکار را به مشاغل موردنظر آن‌ها را به بهترین شکل انجام می‌دهند. یک مخاطب این امکان را ندارد که تمام این کارخانه‌ها و توانمندی‌ها را در مکان‌های مختلف و کشورهای دیگر بازدید کند، اما این نمایشگاه همه این توانمندی‌ها را در کنار هم به نمایش می‌گذارد.

5555

 

حجم ویدیو: 17.11M | مدت زمان ویدیو: 00:01:35
انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید