Iranian Agriculture News Agency

وزیر جهاد کشاورزی مطرح کرد:

وزیر جهاد کشاورزی گفت: با نگاهی که رئیس جمهور دارند، تلاش می کنیم در دولت سیزدهم عدالت در حوزه های مختلف خصوصا در بخش کشاورزی رعایت شود.

تلاش دولت سیزدهم برای رعایت عدالت محوری در بخش کشاورزی

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، سید جواد ساداتی نژاد که به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان خفر حضور داشت، در حاشیه بازدید از طرح توسعه بیمارستان خاتم الانبیاء این شهرستان تصریح کرد: بحث سلامت دغدغه مهمی است؛ مجوز هایی برای تبدیل این بیمارستان 32 تختخوابی به 64 تایی اخذ شده است.

به گفته وی؛ این موضوع در جلسه شورای اداری استان فارس با حضور رئیس جمهور و وزیر بهداشت مطرح می شود و پس از رایزنی در این خصوص تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.

وزیر جهاد کشاورزی ابراز کرد: با توجه به ظرفیت های بسیار خوبی که در شهرستان خفر در حوزه کشاورزی و نیروی انسانی وجود دارد و با مد نظر قرار دادن اینکه شهرستانی نوپا است، سعی داریم در حوزه زیرساختی به خصوص در بخش کشاورزی کارهایی را انجام دهیم که روند رشد و توسعه منطقه ای بهبود یابد.

او با اشاره به مطالبات مردمی در موضوع زیر ساخت های آموزشی خصوصا مدارس، اظهار کرد: تمامی مسائل احصاء شده به رئیس جمهور محترم گزارش و در شورای اداری استان بررسی می شود تا بتوانیم در خصوص آن به یک ساماندهی برسیم.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید