سه شنبه, 21 آذر 1391 ساعت 14:10

اطلاعات بیشتر

  • رو تیتر: عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:

تحقیق و تفحص وزارت راه و شهرسازی امروز کلید خورد/ پیگیری عبور اتوبان همت از پارک جهان‌نما در مجلس

عضو کمیسون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری تحقیق و تفحص وزارت راه و شهرسازی از امروز گفت: با توجه به بودجه قابل ملاحظه این وزارتخانه و در مقابل عملکرد ضعیف آن، نمایندگان ملت با تحقیق و تفحص و طرح سؤالاتی در این باره به‌دنبال پاسخ هستند که تاکنون 9 نماینده با امضاهای خود موافقتشان را اعلام کرده‌اند.

علی ایرانپور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) با اعلام این مطلب افزود: راه و شهرسازی وزارتخانه بزرگی است که حوزه‌های مهمی از قبیل حمل و نقل، هواپیمایی، راه‌آهن جاده‌ای، مسکن مهر، راه‌های ارتباطی و... را شامل می‌شود و باید در همین راستا نگاه ویژه‌ای نیز به جایگاه آن شود که بر همین اساس باید در تمامی حوزه‌ها شفاف‌سازی صورت گیرد.

وی تصریح کرد: تنها درباره مسکن مهر، هفت سؤال برای پرسش از وزیر طرح شده است که در قالب میزان بودجه اختصاص یافته به مسکن مهر، ملاک‌های توزیع بودجه در سطح کشور، عدم وجود زیرساخت‌های لازم از قبیل برخی امکانات مثل بیمارستان، مدرسه در مناطق مسکن مهر و... بررسی می‌شوند.

نماینده مردم مبارکه اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مسائل و مشکلات بسیاری در قالب این تحقیق و تفحص باید شفاف‌سازی شوند که حتی از این موارد می‌توان به موضوع عبور اتوبان همت از پارک تاریخی جهان‌نما اشاره کرد.

ایرانپور در پایان خاطرنشان کرد: مشکلات پیش‌آمده در حوزه وزارت راه و شهرسازی به‌علت ناکارآمدی مسئولان امر در این وزارتخانه است که باید مورد بررسی قرار گیرد./

 

خبرنگار: سهیلا گلی‌زاده

P-910921-02

نظر جدید