استاندارد ملی باقیمانده سموم محصولات کشاورزی تدوین می‌شود

با استفاده از تحقیقات موجود می‌توانیم استاندارد ملی در زمینه باقیمانده سموم در محصولات کشاورزی را تدوین کنیم.

هشت فعال صنایع غذایی و کشاورزی در بین برترین‌های روز صنعت و معدن

8 فعال صنایع غذایی و کشاورزی در بین برترین‌های روز صنعت و معدن
رئیس انجمن صنفی گاوداران عنوان کرد:

افزایش 15 درصدی قیمت فرآورده‌های لبنی به رغم ثابت ماندن نرخ خریدشیرخام! + جدول جدید نرخ فرآورده‌های شیری

در حالی که نرخ فرآورده‌های لبنی 15 درصد افزایش یافته است، نرخ خرید شیرخام هنوز تغییری نکرده و به قیمت یک‌هزار و 110 تومان از دامداران خریداری می‌شود.

اعضای هیئت مدیره انجمن مدیران صنایع انتخاب شدند/ مدیرعامل زرماکارون در هیات مدیره

مجمع عمومی عادی نوبت دوم انجمن مدیران صنایع به منظور انتخاب اعضای هیئت مدیره و بازرس برگزار شد که در جریان این انتخابات مرتضی سلطانی به عنوان یکی از بزرگان صنعت غذای کشور به عنوان عضو هیئت مدیره انجمن مدیران صنایع انتخاب شد.

بازار آرام خوراکی‌ها در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها

گرچه دولت با آغاز فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها، زمان اعمال افزایش قیمت کالاهای اساسی را پایان خرداد اعلام کرده بود، اما در هفته منتهی به ماه رمضان امسال، بازار روزهای آرامی را پشت سر گذاشت. گزارش هفتگی بانک مرکزی از نرخ کالاهای اساسی در هفته گذشته، نشان می‌دهد که قیمت بیشتر اقلام خوراکی ثابت مانده یا نوسان جزئی‌ای را تجربه کرده است. این در شرایطی است که رمضان سال گذشته با موج افزایش قیمت‌ها شروع شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: استاندارد کارآفرینی تدوین می‌شود

با تعریف شاخص‌ها و استانداردهای لازم توسط مؤسسه ملی مشاوره کسب و کار و کارآفرینی استاندارد کارآفرینی تهیه و به کارآفرینان اهدا خواهد شد تا با نصب این آرم، ویژگی‌های آن مجموعه به مخاطبان معرفی شود.

رونمایی دستگاهی که غذای مورد نیاز بدن را اسکن و تامین می کند!

دستگاهی که بدن انسان را اسکن می کند و بر اساس نیاز و کمبود های بدن، غذای مورد نیاز را با بالاترین کیفیت تهیه و به کاربر تحویل می دهد.