کد خبر: ۵۱۰۵۲
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶- ۱۲:۲۲
ايسنا: معاون وزیر آموزش و پرورش از آغاز پرداخت معوقات معلمان خرید خدمات آموزشی از هفته آتی خبر داد و گفت: معوقات این دسته از معلمان تا پایان شهریورماه امسال محاسبه و تسویه می‌شود.

مجتبی زینی‌وند در جریان سفر خود به استان یزدبا حضور در جمع موسسان مدارس و مراکز غیردولتی استان،‌ اظهار کرد: تعیین شهریه مدارس غیردولتی به کارگروه‌های مناطق آموزش و پرورش واگذار می‌شود.


وی افزود: براساس ماده ۱۵قانون تاسیس مدارس غیردولتی کارگروه مناطق آموزش و پرورش براساس اقتضائات محلی و شرایط منطقه‌ای، شهریه مدارس غیردولتی را تعیین می‌کنند.


معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمیوزارت آموزش و پرورشاز تنظیم دستورالعمل نظارت و بازدید از مراکز غیردولتی نیز خبر داد و گفت: در این دستورالعمل ارزیابی موسس، ارزیابی منطقه و ارزیابی استان و کشور به خوبی تبیین شده است.


این مقام مسئول در ادامه از آغاز پرداخت معوقات معلمان مدارس خرید خدمات آموزشی ظرف هفته آتی اشاره و تشریح کرد:حقوق این معلمان که از گذشته باقی مانده، از هفته آینده پرداخت می‌شود، این در حالیست که معوقات آن ها تا پایان شهریور ماه ۹۶ امسال محاسبه و تسویه می‌شود.


زینی‌وند در پایان خاطرنشان کرد: سامانه ویژه معلمان مدارس خرید خدمت در هفته آینده راه‌اندازی و موضوع بیمه و نحوه پرداخت آن ها نیز حل می‌شود.
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار