کد خبر: ۵۰۹۴۸
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۶- ۱۴:۰۸
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی به ایانا خبر داد:
طی دو هفته اخیر، انواع ماهی در بازار خرده‌فروشی تغییر قیمت نداشته است.

طی دو هفته اخیر، انواع ماهی در بازار خرده‌فروشی تغییر قیمت نداشته است.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ایانا از آرامش نسبی در بازار مرغ و ماهی طی دو هفته اخیر خبر داد و گفت: قیمت مرغ در حال حاضر برای مصرف‌کنندگان هفت‌هزار و 550 تومان است که تغییری در مقایسه با روزهای گذشته نداشته است.

مهدی یوسف‌خانی افزود: طی دو هفته اخیر تغییراتی نیز در حوزه انواع ماهیان نداشتیم، به‌گونه‌ای که ماهی شیر جنوب در خرده‌فروشی‌ها با قیمت 23 هزار تومان، ماهی کپور با قیمت 13 هزار تومان و ماهی قزل‌آلا دارای قیمتی معادل 12 هزار تومان است.

وی بیان کرد: ماهی تیلاپیا به قیمت هر کیلوگرم 20 هزار تومان در مراکز خرده‌فروشی به فروش می‌رسد و ماهی شیر نیزه‌ای نیز دارای قیمتی معادل 17 هزار تومان است.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی ادامه داد: ماهی آزاد دزفولی با 9 هزار تومان کمترین قیمت را در میان انواع ماهیان در خرده‌فروشی داشته است و ماهی هامور جنوب نیز قیمتی معادل 27 هزار تومان دارد.

یوسف‌خانی عنوان کرد: ماهی سنگسر طلایی با قیمت 20 هزار تومان، سالمون نروژ با قیمت 70 هزار تومان، سرخو 23 هزار تومان و ماهی راشکوی جنوب با قیمت 47 هزار تومان در بازار خرده‌فروشی به فروش می‌رسد.

وی در پایان خاطرنشان ساخت: ماهی سالمون نروژ همچنان بالاترین قیمت را در میان انواع ماهیان تجاری داشته و ماهی آزاد دزفولی کمترین قیمت را دارا بوده است و ماهی قزل‌آلا که مصرف عمده مردم است، با قیمتی حدود 12 هزار تومان در خرده‌فروشی‌ها به فروش می‌رسد./

 به کانال ایانا در تلگرام بپیوندید

M-961011-02

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
عناوین مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار