کد خبر: ۵۰۲۵۸
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶- ۱۱:۳۲
به همت کمیسیون آب، محیط‌زیست و اقتصاد سبز اتاق ایران:
نشست تخصصی تغییر اقلیم و تأثیر آن بر اقتصاد و فضای کسب‌وکار، روز چهارشنبه هفته جاری از ساعت 9 تا 13 در محل اتاق ایران برگزار می‌شود.

نشست تخصصی تغییر اقلیم و تأثیر آن بر اقتصاد و فضای کسب‌وکار، روز چهارشنبه هفته جاری از ساعت 9 تا 13 در محل اتاق ایران برگزار می‌شود.

به گزارش ایانا از اتاق ایران، کمیسیون آب، محیط‌زیست و اقتصاد سبز اتاق ایران، روز چهارشنبه هفته جاری (8 آذر) نشست تخصصی «تغییر اقلیم و تأثیر آن بر اقتصاد و فضای کسب‌وکار»را از ساعت 9 تا 13 در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می‌کند.

در این نشست که با حضور هیات رئیسه اتاق ایران برگزار می‌شود، علیرضا مساح، عضو دفتر ملی تغییر آب‌وهوا، درباره «معرفی مبانی علمی تغییر اقلیم»سخنرانی خواهد کرد و محسن ناصری، مدیر طرح ملی تغییر آب‌وهوا اقلیم نیز در سخنرانی خود به «اثرات تغییر اقلیم بر آب‌وهوای ایران و کشاورزی آن» خواهد پرداخت.

در بخش دیگری از این نشست تخصصی، بنفشه زهرایی، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران، درباره «اثر تغییر اقلیم بر منابع آب سخنرانی می‌کند و «روند تاریخی تغییر اقلیم، نشست‌های بین‌المللی، قوانین و مقررات بالادستی ایران و معرفی تعهدات کشور» مباحثی است که توسط مجید شفیع پور، رئیس موسسه ملی تغییر اقلیم و محیط‌زیست دانشگاه تهران ارائه خواهد شد.

همچنین رضا مکنون، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی عمران و محیط‌زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر، از دیگر سخنرانان این نشست تخصصی خواهد بود که«اثرات تغییر اقلیم بر سرمایه‌گذاری‌ها و فعالیت‌های اقتصادی» را بررسی می‌کند./

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
عناوین مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: