کد خبر: ۴۹۸۸۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶- ۱۳:۵۰
باشگاه فرهنگی و رفاهی خبرنگاران شهر تهران توسط فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی راه اندازی شد.
باشگاه فرهنگی و رفاهی خبرنگاران شهر تهران توسط فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی راه اندازی شد.

بهزاد تیمورپور رییس این فرهنگسرا با اعلام این خبرگفت: باشگاه فرهنگی و رفاهی خبرنگاران شهر تهران پیرو فعالیت ذاتی‌ فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی در راستای ایجاد ارتباط تعاملی با اساتید فن و اصحاب رسانه‌ها، پیوند میان مدیریت شهری با رسانه ها، ایجاد پاتوقی برای اهالی رسانه و ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی تخصصی در حوزه رسانه با هدف ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی و رفاهی به قشر تلاشگر و فرهیخته خبرنگاران و جامعه خبری در بستری مشخص و منسجم باتوجه به کمبودها، نواقص، پراکنده کاری‌ها و فعالیت‌های مقطعی در این حوزه، راه اندازی شده است.
وی افزود: این خدمات بر روی بستر بانک شهر و با ارائه کارت های بانکی رفاهی این بانک به خبرنگاران ارائه می شود.
خبرنگاران برای دریافت این کارت در مرحله اول باید از طریق سایت www.resanehpress.ir  در این باشگاه ثبت نام کنند و یک کد شناسایی دریافت کنند. پس از ۱۵ تا ۲۰ روز پیامکی برای افتتاح حساب در بانک شهر و دریافت کارت ارسال می‌ شود .خبرنگاران پس از فعال سازی کارت می توانند از خدمات رفاهی، آموزشی، ورزشی و فرهنگی در مراکز معرفی شده استفاده کنند.
افرادی که در این سامانه فعالیت بیشتری داشته باشند، فعالیت شان به عنوان ارزش افزوده محاسبه شده و این اقدام منجر به دریافت خدمات بیشتر خواهد شد.
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر: