کد خبر: ۴۸۸۹۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶- ۱۰:۳۳
دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت دام، طیور و آبزیان و صنایع وابسته 26 تا 29 مهرماه سال جاری در قم برگزار می شود.

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت دام، طیور و آبزیان و صنایع وابسته 26 تا 29 مهرماه سال جاری در قم برگزار می شود.

به گزارش ایانا از روابط عمومی سازمان جهاد كشاورزی استان قم، دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت دام، طیور و آبزیان و صنایع وابسته اواخر مهرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های استان قم برگزار می شود.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد كشاورزی استان قم با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه با حضور 50 شركت از استان قم و سراسر كشور كه در زمینه آخرین دستاوردهای علمی و فنی در بخش دام و طیور فعالی می كنند و با حضور اتحادیه مرغداران و اتحادیه دامداران و سازمان نظام مهندسی كشاورزی و با همكاری بانك كشاورزی برگزار خواهد شد.

حسین علی بیگی با اشاره به اینكه برگزاری این نمایشگاه در بالا بردن دانش تولید كنندگان و آشنایی با پیشرفت های روز صنعت دام و طیور تاثیر بسیاری بالایی دارد، اظهار کرد: استان قم در تولید مرغ گوشتی و صنعت مرغداری از رتبه بالایی در سطح كشور برخوردار است و در زمینه تولید تخم مرغ رتبه چهارم را در كشور دارد و برپایی چنین نمایشگاه های باعث می شود كه مصرف كنندگان و مرغ داران و دامداران در این نمایشگاه به طور مستقیم با هم در ارتباط باشند و با تكنولوژی ها و ابزارهای روز در این زمینه آشنایی های لازم را به دست آورند.

وی افزود: در حاشیه این نمایشگاه، همایش های آموزشی برای تولید كنندگان برگزار خواهد شد كه بازدیدكنندگان از این نمایشگاه می توانند در این همایش ها شركت کرده و از آموزش های فنی و علمی ارائه شده در این كلاس ها بهره ببرند.

این نمایشگاه از تاریخ 26 تا 29 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه های استان قم برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند از آخرین دستاوردهای صنعت دام، طیور و آبزیان و صنایع وابسته بازدید کنند.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار