یکشنبه, 20 فروردین 1391 ساعت 10:10

اطلاعات بیشتر

  • رو تیتر:

ثبت‌نام از متقاضیان بیکار در طرح ایجاد تعاونی‌های کشاورزی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: متقاضیان بیکار واجد شرایط که تاکنون اراضی ملی و دولتی از دولت دریافت نکرده‌اند می‌توانند نسبت به تشکیل شرکت‌های تعاونی کشاورزی مهر اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، سید خلف موسوی در جلسه هماهنگی توسعه بخش کشاورزی که در اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: در مناطقی که امکان واگذاری زمین و آب کافی وجود داشته باشد می‌توان اقدام به تشکیل تعاونی‌های کشاورزی مهر کرد تا در اسرع وقت شروع به‌کار کنند.

وی با اشاره به ثبت بیش از 2 هزار تعاونی در بخش کشاورزی در استان، بر لزوم بررسی کارشناسانه و دقت در تشکیل تعاونی و صرف اعتبار در جای مناسب برای تعاونی‌های کشاورزی مهر تاکید کرد و افزود: فار‌غ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط بخش کشاورزی، روستاییان بیکار فاقد زمین و افراد دارای تجربه و علاقمند به‌کار کشاورزی که فاقد شغل هستند می‌توانند برای استفاده از تسهیلات این طرح به سامانه WWW.TKM.MCLS.GOV.IR مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: متقاضیان واجد شرایط در صورت نیاز به دوره‌های آموزشی مهارتی مطابق قوانین و شرایط جاری سازمان فنی و حرفه‌ای به صورت رایگان آموزش خواهند دید.

موسوی یادآور شد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان امکانات مشاوره را برای تهیه طرح کسب و کار از طریق بنیاد توسعه کار آفرینی و اتاق‌های تعاون و سازمان‌های نظام مهندسی کشاورزی و دامپزشکی فراهم می‌آورد.

نظر 

 
0 # امید میرفردی 1392-08-27 16:27
یاسوج
پاسخ
 
 
0 # یاسین صیدی 1392-10-28 00:20
من بیکار و جویای کارم کمکم کنید
پاسخ
 

نظر جدید