Iranian Agriculture News Agency

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسمی با حضور سرهنگ مزیدی رئیس سازمان بسیج ادارات استان،سرگرد حسینی فرمانده حوزه یک بسیج اداری استانداری ، حجه الاسلام دکتر موسوی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و جمعی از معاونین،مدیران و کارکنان سازمان با سخنرانی دکتر محمدعلی زارع و با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای باز سازمان برگزار شد.

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سازمان جهاد کشاورزی استان یزد بر گزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد: در این مراسم محمد علی زارع از پیشکسوتان جهاد سازندگی و دفاع مقدس با اشاره به اینکه توطئه و تهدیدهای دشمنان علیه انقلاب اسلامی با شروع انقلاب حتی قبل از پیروزی آغاز شد گفت: دشمن با تهدید و تحریم  و ایجاد درگیری های قومیتی  و تشدید اختلافات  و مسلح کردن مخالفان نظام  وبرهم زدن امنیت کشور سعی داشت در همان ابتدا؛ انقلاب  را از پای در آورد که به حمدالله  با رهبری امام  و پشتوانه مردمی کاری از پیش نبردند. از اینرو با تحریک صدام با پشتیبانی بیش از ۸۴ کشور جنگ تحمیلی را بر علیه ما آغاز کردند.

این پیشکسوت دفاع مقدس در ادامه افزود دشمنان به خیال اینکه با توجه به نوپا بودن انقلاب  و وضعیت آشفته ارتش می توانند  یک هفته ای ایران را اشغال کنند. اما باهمت و بسیج همگانی مردم در همه زمینه ها نه تنها جلوی دشمن بعثی سد شد بلکه با عقب راندن آنها وارد خاک عراق نیز شدیم

زارع با اشاره به اینکه  همه آحاد مردم به نحوی در این دفاع مقدس حضور داشتند افزود: ۲۵ درصد جمعیت فعال کشور بطور مستقیم در جبهه ها حضور داشتند که این در دنیا و در طول تاریخ بی سابقه است

این پیشکسوت جهادی با بیان اینکه جهادسازندگی از جمله جهاد استان یزد با همه وجود و توان وارد جنگ شد اظهار داشت:جهاد یزد تقریباً همه نیروهایش حداقل دوبار به جبهه اعزام شدندو همه امکاناتش در خمت جبهه و جنگ بود که ۵۰ شهید جهاد سازندگی استان خود گواه این موضوع است.

وی ۳ خاصیت  ۸سال دفاع مقدس  را اقتدار و مقاومت،همت و درایت و مشارکت مردمی دانست و گفت ما که به عنوان نسل انقلاب و جنگ شناخته می شویم وظیفه داریم حقایق و خصایص این ۸سال مقاومت را برای جوانان بازگو کنیم تا الگوی راه آنها باشد.

زارع در پایان بی تفاوتی نسل پیشکسوت انقلاب و دفاع مقدس،فسادهای درون سیستمی و نفوذی ها را سه تهدید برای انقلاب بیان کرد و خواستار هوشیاری و بصیرت مردم و مسئولین در مواجه با آنها شد.

قرائت زیارت حضرت رقیه  و مداحی به مناسبت سالروز شهاد حضرت رقیه  و اجرای سرود توسط گرو سرود آوای مقاومت ناحیه بسیج ثارا... از برنامه های جنبی این مراسم بود.
انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید