Iranian Agriculture News Agency

شانزدهمین نمایشگاه ماشین های کشاورزی و سیستم های آبیاری در محل دائمی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان شروع به کار کرد.

افتتاح شانزدهمین نمایشگاه ماشین های کشاورزی و سیستم‌های آبیاری

به گزارش خبرنگار ایانا در استان گلستان، در آیین افتتاح این نمایشگاه، وفابخش معاون امور زراعت وزیر جهادکشاورزی، مهاجر رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان، علیرضا مهاجر مشاور وزیر جهادکشاورزی و مجری طرح دانه های روغنی، هزارجریبی مجری طرح پنبه وزارت جهادکشاورزی، ابراهیم کریمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان و جمعی از مدیران استانی و تولیدکنندگان ماشین‌ های کشاورزی و سیستم های آبیاری حضور داشتند.

در این مراسم مختار مهاجر رییس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان در سخنانی گفت: تاثیرگذاری تکنولوژی و ماشین آلات را نمی توان در افزایش تولید محصولات کشاورزی نادیده گرفت.

وی افزود: ماشین آلات کشاورزی  بازوی تولید است و ما به کمک صنعتگران امروز به این میزان افزایش تولید رسیده ایم.

مهاجر گفت : امروز به همت صنعتگران تردد در زمین را به حداقل رسانده ایم و تلاش و دقت و به روز بودن صنعتگران موجب صرفه جویی بیشتر در نهاده ها  و در نهایت افزایش تولید خواهد شد.

در ادامه وفابخش معاون زراعت وزارت جهادکشاورزی گفت: شرایط امروز کشور  به خاطر وجود تحریم ها به گونه ای است که  باید به تولید داخل نگاه ویژه ای داشت.

وی افزود: اگر ما بتوانیم با صاحبان صنعت در یک زنجیره قرار بگیریم می توانیم بسیار اثربخش باشیم.

معاون وزیر جهادکشاورزی آماده بودن بستر را یک ضرورت خواند و گفت: نظام بهره برداری درست اثرگذاری تکنولوژی را چند برابر خواهد کرد.

یزدی مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان گلستان نیز در ابتدای مراسم استان را از قطب های مهم کشاورزی کشور خواند و گفت: شرکت  نمایشگاه های استان گلستان بعد از حدود ۸ ماه تعلیق توانسته است.

وی افزود: نمایشگاه ماشین های کشاورزی و سیستم های آبیاری در فضای باز و بسته نمایشگاهی با حضور ۷۸ تولید کننده از ۱۴ استان کشور برگزار می شود.

این نمایشگاه از امروز ٨  تا ١١ مهر برای بازدید علاقمندان و متخصصان این بخش از ساعت ١۵ تا ٢١ دایر است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید