Iranian Agriculture News Agency

به مناسب هفته دولت عملیاتی می‌شود:

افتتاح 52 پروژه مهم بخش کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی ۵۲ پروژه مهم بخش کشاورزی خبر داد.

افتتاح 52 پروژه مهم بخش کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد

سید علی معتمدی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایانا بیان کرد: از این میزان هفت طرح کلنگ‌زنی و مابقی افتتاح و تحویل مردم و کشاورزان داده می‌شوند.

معتمدی‌پور در حاشیه بازدید از طرح آبیاری تحت فشار باغات کاکان اضافه کرد: بیشترین طرح‌های افتتاحی در هفته دولت مربوط به بخش آب و خاک و امور فنی و مهندسی است به‌طوری که در این بخش ۲۲ طرح به‌طور کامل افتتاح و کلنگ سه طرح دیگر به زمین زده می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نگاه مدیریتی این سازمان روی افتتاح طرح‌های نیمه‌تمام و بر زمین مانده است، اضافه کرد: ترکیب ۴۵ طرح افتتاحی و هفت طرح کلنگ‌زنی نمایانگر چنین رویکردی در مدیریت بخش کشاورزی است؛ البته بخش زیادی از طرح‌های افتتاحی نیز طرح‌هایی هستند که در همین دولت کلنگ‌خوردند و در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسند.

معتمدی‌پور افزود: در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی نیز ۹ طرح مهم داریم که همگی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسند.

وی تعداد طرح‌های افتتاحی بخش دام و طیور را هشت مورد اعلام کرد و‌ گفت: در بخش بهبود تولیدات گیاهی نیز هشت طرح مهم داریم که چهار طرح افتتاح و چهار طرح نیز کلنگ‌زنی می‌شوند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد همچنین از افتتاح عملیات زیرساخت‌های دو شهرک گلخانه‌ای در هفته دولت خبر داد.

وی گفت: اشتغال‌زایی ناشی از اجرای این طرح‌ها ۸۷۸ نفر است که ۷۸۳ نفر آن در طرح‌های افتتاحی هفته دولت صاحب شغل و کسب و کار می‌شوند.

معتمدی‌پور همچنین اعتبارات این طرح‌ها را پنج میلیون و 45 هزار و 640 ریال اعلام کرد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید