Iranian Agriculture News Agency

مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی مطرح کرد:

به‌منظور سرعت بخشی به تکمیل زیرساخت مجتمع‌های گلخانه‌ای باید برای تجهیز منابع جدید و جلب سرمایه‌گذار تلاش کنیم.

لزوم جذب سرمایه‌های جدید برای تسریع در ایجاد مجتمع‌های گلخانه‌ای

به‌منظور سرعت بخشی به تکمیل زیرساخت مجتمع‌های گلخانه‌ای باید برای تجهیز منابع جدید و جلب سرمایه‌گذار تلاش کنیم.

به گزارش ایانا از روابط عمومی شرکت شهرک‌های کشاورزی، علی‌اشرف منصوری در نخستین نشست هیأت‌مدیره این شرکت گفت: یکی از اهداف مهم شرکت شهرک‌های کشاورزی کمک به بالا بردن بهره‌وری آب و خاک و افزایش تولید در واحد سطح در محیط‌های متراکم است.

وی با اشاره به این که راندمان آب در حوزه گلخانه‌ای به مراتب بالاتر از سایر حوزه‌هاست، اظهار کرد: با توسعه گلخانه‌ها و همچنین ایجاد شهرک‌های گلخانه‌ای به ارتقای بهره‌وری آب و ایجاد اشتغال در کشور می‌توان کمک کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی بر لزوم سرعت بخشیدن به ایجاد مجتمع‌های گلخانه‌ای و رفع موانع تولید تأکید کرد و افزود: سهل کردن قوانین و مقررات و کم کردن هزینه‌های واگذاری به‌منظور ورود و جذب سرمایه‌گذاران در سرعت بخشیدن به احداث مجتمع‌های گلخانه‌ای و تولید محصولات کشاورزی مؤثر است.

منصوری، تعامل و نشست مستمر با مدیران حوزه ستادی وزارت و استان‌ها را عامل مهم در پیشبرد فعالیت‌های گلخانه‌ای عنوان کرد و گسترش تعامل با مدیران ستادی وزارت و سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها در زمینه‌های گوناگون به‌ویژه در حوزه رودخانه‌های مرزی و استفاده از توانمندی‌ها و پتانسیل‌های این بخش‌ها را خواستار شد.

وی بیان کرد: به‌منظور سرعت بخشی به تکمیل زیرساخت مجتمع‌های گلخانه‌ای باید برای تجهیز منابع جدید و جلب سرمایه‌گذار تلاش کنیم./

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید