Iranian Agriculture News Agency

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خبر داد:

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت: با ذخیره 421 هزارتنی در انواع کودهای ازته، فسفاته و پتاسه به استقبال کشت پاییزه خواهیم رفت.

آغاز کشت پاییزه با ذخیره 421 هزار تنی کودهای کشاورزی


مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت: با ذخیره 421 هزارتنی در انواع کودهای ازته، فسفاته و پتاسه به استقبال کشت پاییزه خواهیم رفت.


رسولی، مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با بیان این موضوع که «با ذخیره 421 هزارتنی در انواع کودهای ازته، فسفاته و پتاسه به استقبال کشت پاییزه خواهیم رفت» اظهار کرد: کشت پاییزه امسال یکی از بهترین و بی دغدغه ترین مقاطع کشت پاییزه در سال های اخیر خواهد بود، زیرا به میزان مکفی کودهای مورد نیاز کشاورزان تامین و تدارک شده است و خوشبختانه جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.
وی در ادامه گفت: وفق برنامه ابلاغی وزارت متبوع میزان کودهای مورد نیاز کشت پاییزه در مجموع در حدود 900 هزار تن است که با برنامه ریزی به عمل آمده، تاکنون بیش از 400 هزار تن آن حمل و تحویل انبارهای منطقه ای و شبکه کارگزاری شرکت خدمات در اقصی نقاط کشور شده است و مابقی نیز وفق برنامه طی ماه های مهر و آبان از مبادی داخلی و خارجی حمل و به شبکه توزیع تزریق خواهد شد.
رسولی تاکید کرد که قرارداد تحویل 900 هزار تن کودهای مورد نیاز کشت پاییزه منعقد و با جدیت تمام در حال اجرایی شدن است.
وی ضمن بر شمردن مشکلات تامین این میزان کود در مدت زمان کمتر از سه ماه، تحقق آن را مرهون راهنمایی ها و حمایت های وزارت متبوع به ویژه وزیر جهاد کشاورزی و معاونین وی به ویژه معاونت برنامه ریزی و اقتصادی و زراعت، و همچنین همدلی و تلاش وافر مدیریت و کارکنان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی دانست./
انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید