Iranian Agriculture News Agency

معاون تولیدات گیاهی این سازمان در نشستی با معرفی سامانه شناسنامه بهره‌برداری کشاورزی توسط نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اظهار داشت: باید بسترهای عملیاتی شدن اینگونه کارها فراهم شود.

سامانه شناسنامه بهره‌برداری کشاورزی نشان ازاعتمادسازی در نظام مهندسی است

به گزارش خبرنگار ایانا در استان کرمان، پورخاتون معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان کرمان با بیان اینکه این سامانه در آینده می‌تواند خدمات زیادی به بخش کشاورزی ارائه کند و جایگزین سند مالکیت زمین‌های کشاورزی باشد، عنوان کرد: هزینه خوبی که نظام مهندسی برای این طرح در قدم اول انجام داده، نشان ازاعتمادسازی در نظام مهندسی است.

محسن کمال‌الدینی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با اشاره به اینکه شناسنامه طراحی شده سند مالکیت نیست، افزود: این سند بر اساس خود اظهاری کشاورز در سامانه بارگذاری می‌شود و در آن قید شده که این برگه سند مالکیت نیست و برای هراقدام عملیاتی باید از مراجع ذیصلاح استعلام شود.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی این سامانه در تمام شهرستان‌ها آغاز شده است، خاطرنشان کرد: این سامانه می‌تواند جایگزین یا قابل اتصال به برخی سامانه‌های جهاد کشاورزی در حوزه معاونت برنامه‌ریزی شود.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید