Iranian Agriculture News Agency

به مناسبت هفته نیروی انتظامی عباس سعیدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان و مدیران این سازمان با فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار نمودند.

به گزارش خبرنگار ایانا در استان کرمان، در این دیدار عباس سعیدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: هرجا کشاورزان ما احساس ناامنی کرده‌اند و با نیروی انتظامی تماس گرفتند حضور مقتدرانه نیروی انتظامی آرامش خاطری برای آنها بوده است.

سعیدی ضمن تشکر از بابت امنیت و آرامشی که نیروهای انتظامی در زمان برداشت محصولات کشاورزی در کلیه مناطق استان ایجاد کردند، افزود: جامعه کشاورزی قدردان زحمات نیروهای انتظامی هستند و مراتب تقدیر و تشکر خود و کلیه بهره برداران این بخش را به جنابعالی و همکاران محترمتان اعلام می دارم.

 سردار ناظری فرماندهی انتظامی استان کرمان در این دیدار گفت: در اجرای مأموریت‌ها بعضی از سازمانها به عنوان سازمان همکار هستند که از جمله آنها سازمان جهاد کشاورزی است.

سردار ناظری با بیان اینکه ماموریت ذاتی ما تامین نظم و امنیت عمومی است، اظهار داشت: خدمات ویژه نیز به مناسبت ها و مقاطع مختلف زمانی از سوی نیروی انتظامی ارائه می گردد که از جمله این خدمات ، تامین امنیت زمان برداشت محصولات کشاورزی است و نیروهای انتظامی تمام همت خود را برای ایجاد امنیت مصروف می دارند.

 وی تصریح کرد: در ابتدای مرحله برداشت تمام همت نیروی انتظامی برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در فصل برداشت است و تمام تلاش خود را می‌کند که امنیت و برداشت محصولات کشاورزی را فراهم کند.

سردار ناظری اذعان داشت: در مرحله پس از برداشت مرحله انبار داری است که در این فصل نیز نیاز است که نیروی انتظامی با چشم باز مراقب اموال مردم باشد و هیچگونه مخاطره ای برای کشاورزان رخ ندهد.

وی در ادامه افزود: در سومین مرحله مرحله ترانزیت و جابجایی محصولات است که در این بخش نیز نیروی انتظامی دغدغه داشته و تقاضا می‌کنیم که برای جابجایی محصولات حتماً با نیروی انتظامی هماهنگی لازم را داشته و در ساعت مناسب، مطابق با اعلام نیروی انتظامی و به شیوه مناسب حرکت کرد تا ان شاءالله هیچگونه مشکلی برای آنها پیش نیاید.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید