Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان به مناسبت 27 اردیبهشت که به عنوان روز روابط عمومی در تقویم نامگذاری شده است، گفت : خلاقیت ، پشتکار ،جدیت و سرعت عمل رمز موفقیت یک روابط عمومی است .

روابط عمومی مهمترین عامل پیشرفت سازمان اسـت

 به گزارش خبرنگار ایانا در استان کرمان،  خیراندیش رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: روابط عمومی مهمترین عامل پیشرفت بشریت اسـت زیرا با ارتباط و انتقال مفاهیم در قالب های مختلف ما می‌توانیم سیاستها، برنامه ها، فعالیتها واطلاعاتمان را انتقال بدهیم و امروزه هم با پیشرفت تکنولوژی، روابط عمومی ها مهم و مهمتر شده اند و از مولفه های‌ اصلی نیازمندی ها بـه شمار می‌روند.

وی افزود: بدون شک این روز تداعی­گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات هست کـه امروزه بـه قلب تپنده  سازمان ها و شرکت ها در قالب آلبوم های گوناگون فعالیتی تبدیل شده است.

خیراندیش اظهار کرد: ناگفته پیداست  اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات ودر دورانی کـه اطلاع‌ رسانی در همه ی عرصه‌ها پیشتاز هست، دوچندان شده بـه گونه ای کـه موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی بـه عملکردخلاقانه و به موقع روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

وی در پایان اظهار کرد: روز و هفته روابط عمومی را خدمت تمامی همکاران  شاغل در روابط عمومی که توانسته اند با خلاقیت و پشتکار جایگاه و عملکرد حوزه ی خود را به زیباترین شکل ممکن بروز و ظهور دهند، تبریک عرض نمایم.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید