Iranian Agriculture News Agency

در بحث نظارت از بازار عملیاتی شد؛

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان در جلسه قرار گاه امنیت غذائی استان گفت:قرار گاه از26 آبان در استان کار خود را شروع و تا کنون در 9 جلسه قرارگاه و21 کمیته کارشناسی موضوعات مختلف را مورد بررسی قرار دادند.

انجام 500مورد بازرسی در کرمان

به گزارش خبرنگار ایانا در استان کرمان، دکتر خیر اندیش مهمترین  مصوبات و بررسی های انجام شده  را ؛ خرید و ذخیره سازی میوه شب عید ، بررسی میزان تولید و مقدارکمبود گوشت مرغ و وضعیت جوجه ریزی ،رفع مشکل مرغداریهای سنتی و تامین سوخت آنها، توزیع جو به دلیل خشکسالی برای  عشایر و ... را بیان کرد.

 خیر اندیش اعتبار تخصیص یافته تحت عنوان دامدار کارت  به استان کرمان را 263 میلیارد  اعلام و افزود تا کنون یک سوم آن جذب شده است.

وی در خصوص  جوجه مورد نیاز گفت  برای ایام عید در هر ماه  3 میلیون قطعه جوجه نیاز  استان است و در خصوص نهاده ها هم با عنایت به اینکه ارسال نهاده با تاخیر است خواهشمند است تمهداتی در این خصوص نیز اندیشیده شود تا این مشکل نیز حل شود.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان  کرمان، افزود : در بحث نظارت بر بازار تا کنون500 مورد بازرسی انجام و 1700 فقره تخلف پرونده آنها به تعزیرات ارسال شده است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید