Iranian Agriculture News Agency

قاسمی زاده تاکید کرد:

حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان با اشاره به حدیث حضرت علی(ع) که فرمودند : مسئولیت ها در نظام اجتماعی و اسلامی امانت است نه اینکه حکم برای رسیدن به منافع دنیا انسان است

لزوم برنامه ریزی  در حوزه کشاورزی و حمایت از کشاورزان و دامدارن

 به گزارش خبرنگار ایانا در استان کرمان ، در مراسم تودیع ومعارفه روسای قدیم و جدید سازمان جهاد کشاورزی استان،  وی گفت: امانت را به امانتدار می سپارند که هم باید امانتدار خوبی باشد هم حامل امانت خوبی باشد. وقتی امانت سپرده شد آسمانها و زمین از قبول امانت سر باز زدند و موجودی به نام  انسان امانت را قبول کرد.

وی افزود: امانت گاهی یک شی و یک انسان است ، گاهی یک مجموعه مهم مثل جهاد کشاورزی استان است بهمین دلیل سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان با توجه به رتبه های آن در کشور جایگاه ویژه ای دارد.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی و مدیریت قوی و رسیدگی دلسوزانه در مدیریت می تواند امانت را به خوبی حمل کرد.

حجه الاسلام و المسلمین قاسمی زاده خاطر نشان کرد: آنچه برای موفقیت درکارها لازم بوده است مهندس سعیدی انجام داده اند و همواره موانعی در کارها است که موفقیت به 100 درصد نمی رسد و اکنون مسئولیت به آقای دکتر خیر اندیش سپرده شده است که امید است  که ظرفیت و پتانسیل مهم بخش کشاورزی بالفعل شود.

وی افزود: در مجموعه کشاورزی نیروهای خوب و کارآمد وجود دارد که در این مجموعه انجام وظیفه می کنند.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید