Iranian Agriculture News Agency

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کردستان:

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کردستان گفت: قیمت فروش مرغ در مرغ فروشی‌ها را 31 هزار تومان تعیین شده که در صورت اجحاف هر فروشنده از قیمت مصوب مجازات سختی برای واحد صنفی مربوطه در نظر گرفته خواهد شد.

متخلفان عرصه توزیع و فروش مرغ نقره داغ خواهند شد

به گزارش خبرنگار ایانا در استان کردستان، سید نجیم حسینی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کردستان  به همراه رییس سازمان جهاد کشاورزی استان از کشتارگاه مرغ طیور سنندج بازدید نمود.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان در خصوص گران‌فروشی برخی از مرغ فروشی ها با قیمتی مازاد از قیمت مصوب در سطح استان که هدفشان ایجاد خلل در بازار است افزود : سازمان تعزیرات حکومتی در راستای حفظ و ایجاد آرامش در بازار کالاهای اساسی، قیمت فروش مرغ در مرغ فروشیها را 31 هزار تومان تعیین کرده که در صورت اجحاف هر فروشنده از قیمت مصوب مجازات سختی برای واحد صنفی مربوطه در نظر گرفته خواهد شد.

وی هم چنین قیمت مرغ از مبدء یا مرغداری را 21800 تومان اعلام کرد. 

سید نجیم حسینی با تاکید بر تشکیل پرونده برای متخلفان خاطر نشان کرد: کلیه کشتارگاه ها، لاشه فروشان، خرده فروشان و مرغداران استان باید در سامانه جامع تجارت ثبت نام نموده و  قیمت، ورودی و خروجی این کالا را ثبت کنند.

وی  عدم درج قیمت سی و یک هزار تومان یا گران‌فروشی را  تخلف واحد صنفی  اعلام  و اظهار کرد: متخلفین به پرداخت جزایی نقدی و تعطیلی واحد صنفی محکوم‌خواهند شد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید