Iranian Agriculture News Agency

مدیر جهاد کشاورزی قروه

خسرو کریمی‌پناه ضمن گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی، اظهار داشت: هر ساله از ۲۱ خردادماه به مدت یک هفته بعنوان هفته جهاد کشاورزی نامیده شده است و در این مدت از تلاشگران حوزه کشاورزی قدردانی می‌شود.

افتتاح بیش از ۵۴۲ میلیارد ریال طرح هفته جهاد کشاورزی در قروه

به گزارش خبرنگار ایانا در استان کردستان، خسرو کریمی‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قروه ضمن گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی، اظهار داشت: هر ساله از ۲۱ خردادماه به مدت یک هفته بعنوان هفته جهاد کشاورزی نامیده شده است و در این مدت از تلاشگران حوزه کشاورزی قدردانی می‌شود.

وی افزود: شعار امسال نیز تحت عنوان جهاد کشاورزی، جهش تولید و امنیت غذایی است که بر اساس پیام مقام معظم رهبری بوده است.

کریمی‌پناه ادامه داد: بر اساس منویات مقام معظم رهبری، به دنبال ایجاد جهش در تولیدات بخش کشاورزی و باغی هستیم بر همین اساس در هفته پیش‌رو ۱۷۰ پروژه در ۵ بخش کشاورزی، تولیدات دامی، تولیدات باغبانی، مکانیزاسیون کشاورزی، فنی و زیربنایی و صنایع تبدیلی و تکمیلی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: بهره‌برداری از چنین طرح‌هایی با اعتبار ۵۴۲ میلیارد و ۸۹۲ میلیون ریال صورت می‌گیرد که موجب اشتغالزایی ۱۱۸ نفر و تثبیت شغلی ۱۰۸ نفر شده است.

کریمی‌پناه اذعان داشت: در هفته کشاورزی امسال شاهد ورود تولیدات این بخش قروه به استان و سطح کشوری خواهیم بود. چرا که شاهد راه‌اندازی واحدهای غیرفعال، راه‌اندازی واحدهای نو و توسعه آن هستیم.

به گفته مدیر جهاد کشاورزی قروه، با تزریق اعتبارات مالی، دولتی و یارانه‌ای به بخش کشاورزی، تولید محصولات گلخانه‌ای، مزرعه‌ای، صنعتی کشاورزی و ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی گام‌های موثری در راستای تحقق شعار سال جهش تولید برداشته می‌شود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید