Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان :

سپری اذعان داشت: به مناسبت هفته جهاد کشاورزی سال‌جاری 252 پروژه با اعتباری بیش از 75 میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید این تعداد پروژه زمینه اشتغالزایی 447 نفر را فراهم کرده است.

افتتاح 252 پروژه با اعتبار 75 میلیارد و 674میلیون تومان به مناسبت هفته جهادکشاورزی

به گزارش خبرنگار ایانا در استان کردستان، محمد فرید سپری اظهار کرد: حوزه آب و خاک با 154 پروژه با اعتبار 5 میلیارد و 170 میلیون تومان و اشتغالزایی 190نفر بیشترین سهم از این تعداد از پروژه های قابل افتتاح در هفته جهاد کشاورزی را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی با بیش از45 میلیارد و 400میلیون تومان بیشترین سهم اعتبار در پروژهها را به خود اختصاص داده است.

سپری اضافه کرد: بخش بهبود تولیدات دامی نیز با 79 پروژه با اعتبار23 میلیارد و 842 میلیون تومان و اشتغال 138 نفر در رده دوم قرار دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: شهرستان قروه با 49 پروژه با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد و 675 میلیون تومان و فراهم کردن زمینه اشتغال 58 نفر بیشترین آمار افتتاح پروژه را به خود اختصاص داده است.

وی تاکید کرد: از میان زیربخش‌های بخش‌ کشاورزی استان کردستان آب و خاک با 190 نفر و از میان شهرستانهای استان شهرستان کامیاران با 119 نفر بیشترین سهم اشتغالزایی را به خود اختصاص داده اند.

سپری اظهار کرد: از میان شهرستانهای استان، مریوان با بیش از 26 میلیارد تومان  و کامیاران با بیش از 20میلیارد تومان  بیشترین اعتبار هزینه شده در انجام پروژه های بخش کشاورزی را به خود اختصاص داده اند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید