Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان:

۷۵ درصد اراضی کشاورزی استان تا پایان سال جاری رفع تداخل می شوند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: پروژه زیربنایی رفع تداخلات اراضی کشاورزی استان طی ۲ سال اخیر آغاز شده و امیدواریم تا پایان سال جاری ۷۵ درصد اراضی استان رفع تداخل شود.

۷۵ درصد اراضی کشاورزی استان تا پایان سال جاری رفع تداخل می شوند
به گزارش خبرنگار ایانا در کردستان، پیمان اسکندری در جلسه کمیسیون رفع تداخلات استان در سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی در سنندج بیان کرد: در جریان سفرهای شهرستانی که با استاندار کردستان مراجعه می‌کنیم به اهمیت مبحث رفع تداخلات به‌عنوان مطالبه‌ای عمومی می‌رسیم.

وی افزود: اجرای این پروژه زیربنایی طی دو سال اخیر یکی از افتخارات مجموعه جهاد کشاورزی محسوب می‌شود که با دقت ویژه همکاران مجموعه در حال انجام است.

اسکندری خاطرنشان کرد: در قالب این پروژه یک میلیون و ۱۰۰ هزار هکتار از اراضی در این زمان کوتاه تفسیر شده است و با وجود دقت کافی کارشناسان در راستای پاسخگویی به دغدغه مردم آمادگی کامل داریم.

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان اضافه کرد: رفع تداخلات اراضی شهرستان‌های قروه و دهگلان به‌صورت ۱۰۰ درصدی انجام شده است و در ادامه تمرکز ما بیشتر بر روی شهرستان‌های سقز، بیجار و دیواندره است، چون بیشترین سطح اراضی را نسبت به شهرستان‌های دیگر دارند.

اسکندری گفت: انتظار داریم تا آخر سال هدف‌گذاری تعیین شده محقق شود و تا پایان سال جاری به ۷۵ درصد برسیم و در سال آینده این پروژه به اتمام برسد.

وی یادآور شد: خوشبختانه دادستان و رئیس کل دادگستری استان از عملکرد مجموعه جهاد کشاورزی در راستای اجرای پروژه رفع تداخلات رضایت دارند.

 

خبرنگار: مهدی  فتحی

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید