Iranian Agriculture News Agency

رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان

رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان از تشکیل اتاق اصناف کشاورزی در همه شهرستان‌های استان خبرداد و گفت: مجموعه جهاد کشاورزی استان حامی اتاق اصناف و دیگر تشکل‌های بخش کشاورزی استان است.

اتاق اصناف کشاورزی در تمام شهرستان های کردستان تشکیل می‌شود

به گزارش خبرنگار ایانا در کردستان، محمدفرید سپری رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان در جلسه قرارگاه امنیت غذایی استان در سنندج که از جمله دستور کارهای آن ابلاغ استقرار ساختار جدید نظام صنفی کشاورزی بود، اظهار داشت: در سال‌های اخیر نظام صنفی فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سرگذاشته است و اکنون براساس دستورالعمل جدید عنوان نظام صنفی کشاورزی به اتاق اصناف کشاورزی تغییر پیدا می‌کند.

وی با اعلام اینکه اتاق اصناف کشاورزی در همه شهرستان‌های استان تشکیل می‌شود، اضافه کرد: با توجه به اینکه کردستان یکی از استان‌های مطرح کشور در بخش کشاورزی است باید با همه توان و استفاده از ظرفیت‌ها نسبت به تشکیل اتاق اصناف اقدام شود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان یادآور شد: با تشکیل اتاق اصناف کشاورزی، اعتبار بخشی به پروانه‌های کشاورزی و هویت بخشی به کسب و کارهای این بخش را شاهد خواهیم بود.

سپری لازمه ایجاد اتاق‌های اصناف کشاورزی را تشکیل اتحادیه‌های مربوطه در شهرستان‌ها خواند و گفت: مجموعه جهاد کشاورزی استان به عنوان حامی در کنار اتحادیه ها و اتاق اصناف کشاورزی حضور دارد تا آنها در انجام رسالت های محموله موفق عمل کنند.

وی اظهارکرد: تشکل‌های کشاورزی باید در همه شرایط پویا باشند نه اینکه در زمان ایجاد مشکلی به بزرگ‌نمایی و اظهارنظر در رابطه با آن بپردازند.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید