Iranian Agriculture News Agency

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سامان گفت : در راستای یاری رساندن به باغداران شهرستان در جه حفظ باغات و سرمایه های چندین ساله و جلوگیری از خشک شدن باغات به منظور پایداری تولید و امنیت غذایی نشستی با همکاری سپاه پاسداران و بسیج مهندسین کشاورزی برگزار شد.

سپاه به یاری باغداران سامانی می آید

به گزارش خبرنگار ایانا در استان چهارمحال و بختیاری، یزدان احمدزاده مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سامان گفت: در راستای یاری رساندن به باغداران شهرستان در جه حفظ باغات و سرمایه های چندین ساله و جلوگیری از خشک شدن باغات به منظور پایداری تولید و امنیت غذایی نشستی با همکاری سپاه پاسداران و بسیج مهندسین کشاورزی برگزار شد.

احمدزاده گفت: این نشست به منظور بررسی تفاهم نامه همکاری فی مابین سازمان جهاد کشاورزی و سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان در خصوص یاری رساندن به باغداران شهرستان در راستای حفظ باغات و سرمایه های چندین ساله و جلوگیری از خشک شدن باغات به منظور پایداری تولید و امنیت غذایی در شهرستان و همچنین در خصوص برنامه طرح همگام با کشاورز برای سال زراعی ۱۴۰۱_۱۴۰۰ برگزار شد.

سرهنگ عسگری مسئول بسیج مهندسین کشاورزی استان در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سال ۱۴۰۰ توسط مقام معظم رهبری به نام سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها مزین شده است، بسیج نیز در تلاش است تا در حد توان در پیشبرد این هدف و کمک به سازمان جهاد‌ کشاورزی وارد عرصه خدمت‌رسانی شود.

وی گفت: طرح همگام با کشاورز در شهرستان سامان همانند سال گذشته اجرا خواهد شد، در این طرح ۳۰ مهندس کشاورزی از ابتدای سال زراعی نسبت به مشاوره و نظارت بر کمیت و کیفیت محصول بادام در سطح ۸ هزار هکتار همراه کشاورزان خواهند بود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید