Iranian Agriculture News Agency

مدیر شعب بانک کشاورزی خبر داد :

مدیر شعب بانک کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری از پرداخت ۹۹ میلیارد و ۹۴۳ میلیون ریال تسهیلات برای خرید نهاده‌های کشاورزی در قالب کشاورز کارت در استان خبر داد.

پرداخت حدود  100 میلیارد ریال تسهیلات کشاورز کارت در چهارمحال و بختیاری

به گزارش خبرنگار ایانا در استان چهارمحال و بختیاری ،هوشنگ طاهری میرقائد  اظهار داشت: این میزان تسهیلات از زمان شروع پرداخت تسهیلات خرید نهاده‌های کشاورزی شامل انواع کود شیمیایی و سموم از آذرماه سال جاری توسط بانک کشاورزی در استان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه تا پایان دی‌ماه یک هزار و ۲۲۶ نفر از کشاورزان استان برای استفاده از این تسهیلات به منظور انجام کشت‌ پاییزه محصولاتی مانند گندم ،کلزا و جو به بانک کشاورزی معرفی شده‌اند، افزود: از این تعداد تاکنون برای یک هزار و ۲۶ نفر کارت خرید نهاده‌های کشاورزی صادر شده است.

مدیر شعب بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پرداخت ۷۲۵ فقره تسهیلات خرید نهاده‌های کشاورزی تا پایان دی‌ماه سال جاری، تاکید کرد: روند پرداخت این تسهیلات همچنان در شعب بانک کشاورزی استان ادامه دارد.

طاهری میرقائد به چگونگی استفاده از کشاورز کارت و تسهیلات پرداخت شده در قالب این کارت اشاره و تصریح کرد: کشاورزان می‌توانند با استفاده از ۱۰۰ دستگاه POS بانک کشاورزی نصب‌شده در فروشگاه‌های معتبر فروش نهاده‌های کشاورزی و کارگزار سازمان خدمات حمایتی کشاورزی در سراسر استان از مبلغ تسهیلات پرداخت شده موجود در کشاورز کارت، برای خرید نهاده‌های کشاورزی استفاده کنند.

وی یادآور شد: بانک کشاورزی استان در جذب اعتبار و پرداخت این تسهیلات جزو  استان‌های برتر کشور است.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید