Iranian Agriculture News Agency

استاندار چهارمحال و بختیاری؛

استاندار چهارمحال و بختیاری با گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی، از روابط عمومی به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و عنصری مهم در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی یاد کرد.

 روابط عمومی یک سامانه مشورتی است

به گزارش خبرنگار ایانا در استان چهارمحال و بختیاری، اقبال عباسی با صدور پیامی۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه و طلایه داران اطلاع رسانی تبریک گفت.

وی،در پیام خود تصریح کرد: بدون تردید، روابط‌عمومی هر دستگاه به عنوان خط مقدم ارتباط با آحاد جامعه، نقش خطیر و بی‌بدیلی را در امر تحکیم و توسعه ارتباط میان نهادها و سرمایه‌های اجتماعی ایفا می‌کند.
 استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک جایگاه تشریفاتی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصری مهم در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی‌یابد.

در این پیام آمده است: روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت ارزنده‌ای است برای قدردانی شایسته از زحمات فعالان و زحمت‌کشان این عرصه و ایجاد یک فضای همگرایی عمومی در مسیر تغییر نگرش‌ها، باورها و ذهنیت‌ها نسبت به جایگاه و منزلت این حرفه، همچنین ایجاد انگیزه و تحرک بیشتر در بین مدیران، دست‌اندرکاران و مدیران روابط عمومی در راه کمک به رشد و بالندگی و پویایی بیش از پیش این نهاد مدنی است.

استاندار در پیام خود تاکید کرده است: اینجانب فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه که علی‌رغم تمامی سختی‌ها و دشواری‌ها در روزهای عادی و شرایط بحرانی همچون شیوع ویروس کرونا با جدیت در راستای عمل به رسالت حرفه‌ای خود گام بر داشته‌اند، تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های ارتباطی و همت والای روابط عمومی‌ها بتوانیم زمینه‌ساز شناسایی ظرفیت‌های توسعه و عامل پیشرفت استان چهارمحال و بختیاری شویم.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید