Iranian Agriculture News Agency

معاون توسعه و مدیریت منابع اداره‌کل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری

معاون توسعه و مدیریت منابع اداره‌کل دامپزشکی استان در نشست صمیمی با کارکنان شبکه دامپزشکی کیار به اهمیت خدمت به خلق و انجام کار و تلاش بی‌منت اشاره کرد و گفت: تلاشگران عرصۀ دامپزشکی، خدمت‌رسانان واقعی و بی‌منت هستند.

تلاشگران عرصه دامپزشکی، خدمت‌رسانان واقعی و بی‌منت هستند

به گزارش خبرنگار ایانا در استان چهارمحال و بختیاری، معاون توسعه و مدیریت منابع اداره‌کل دامپزشکی استان ضمن بازدید از شبکه دامپزشکی شهرستان کیار گفت: تلاشگران عرصۀ دامپزشکی، خدمت‌رسانان واقعی و بی‌منت هستند.

در ابتدای این بازدید، معاون توسعه و مدیریت منابع اداره‌کل دامپزشکی استان در نشست صمیمی با کارکنان شبکه دامپزشکی کیار به اهمیت خدمت به خلق و انجام کار و تلاش بی‌منت اشاره کرد و گفت: تلاشگران عرصۀ دامپزشکی، خدمت‌رسانان واقعی و بی‌منت هستند.  

اسماعیل دوستی ایرانی افزود: زحمت‌کشان و فعالان عرصۀ دامپزشکی در خدمت‌رسانی به محرومان، دامداران و عشایر در دورترین نقاط کشور در خط مقدم قرار دارند و زحمات فعالان عرصۀ دامپزشکی قابل توجه و درخور تقدیر است ولی متأسفانه این فعالیت‌های تلاشگران عرصۀ دامپزشکی در جامعه، آنگونه که باید، دیده نمی‌شوند.

معاون توسعه و مدیریت منابع اداره‌کل دامپزشکی استان بیان داشت: تنها چیزی که قوت قلب دامپزشکان است، همان جملۀ معروف و اساطیری بزرگان است که گفته‌اند: «به اهل زمین رحم کنید تا اهل آسمان به شما رحم کنند».

در ادامه، وی با هیئت همراه از تمام قسمت‌های شبکه دامپزشکی این شهرستان بازدید، نواقص و کمبودها را از نزدیک مشاهده و جهت رفع آنها، اعلام آمادگی کردند.

در پایان، کارکنان دامپزشکی شهرستان کیار، صحبت‌ها، پیشنهادها و انتقادهای خود را مطرح و به بحث و تبادل نظر پرداختند و مقرر شد، مسائل و مشکلات مطرح شده در حد مقدور برطرف شوند.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید