Iranian Agriculture News Agency

کسب عنوان دستگاه برتر توسط جهاد کشاورزی چهار محال و بختیاری

سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی در زیر گروه تولیدی و خدماتی عنوان دستگاه برتر را کسب کرد.

کسب عنوان دستگاه برتر  توسط جهاد کشاورزی چهار محال و بختیاری

به گزارش خبرنگار ایانا در استان چهارمحال وبختیاری، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری با تبیین شاخص‌های ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در سال ۱۴۰۱ گفت: ارزیابی عملکرد، فرصتی برای اجرای برنامه‌های دولت باشناخت درست و شفاف از چالش‌های پیش‌روی هر برنامه است.

شریفی تاکید کرد: هدف اصلی ارزیابی عملکرد و احصای گام‌های موثر در اجرای ماموریت‌های اصلی برمبنای عبرت‌آموزی از نتایچ ارزیابی است.

وی افزود: در دولت سیزدهم سه محور رضایتمندی مردم، بهره‌وری، تعالی و عدالت  به‌عنوان محورهای اصلی در تعیین شاخص‌های  ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی قرار گرفته است تا مبنا و اساس اقدامات دستگاه‌های اجرایی کشور در سال مورد نظر باشد.

شریفی بیان کرد: بر اساس مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری، دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده پنج این قانون هر ساله در خصوص عملکرد سالانه خود در چارچوب معیارها و شاخص‌های سازمان اداری و استخدامی کشور که براساس برنامه‌ها و اولویت‌های دولت تعیین می‌شود، مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و دستگاه‌های برتر براساس دستورالعمل سازمان اداری و استخدامی از سوی ستاد جشنواره شهید رجایی استان (شورای راهبری و توسعه مدیریت استان) در جشنواره یادشده تجلیل می‌شوند.

وی یادآور شد: در جشنواره امسال 59 دستگاه اجرایی استان در 6 گروه "زیر بنایی و توسعه زیر ساخت" ، "عمومی، امنیتی و قضایی"، "تولیدی و خدماتی"، "فرهنگی، علمی و آموزشی"، "سلامت و رفاه اجتماعی" و "اقتصادی و مالی" به رقابت پرداختند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در این ارزیابی اداره‌کل بهزیستی، اداره‌کل حفاظت محیط زیست، اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، ستاد اقامه نماز و اداره‌کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان در کنار کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان که نماینده سازمان اداری و استخدامی کشور در استان هستند، ارزیابی عملکرد سال 1401 دستگاه‌های اجرایی شرکت کننده را به انحام رساندند.

وی گفت: در نهایت براساس دستورالعمل سازمان اداری و استخدامی کشور پنج دستگاه اجرایی شرکت آب و فاضلاب استان از گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت، اداره‌کل استاندارد استان از گروه عمومی، امنیتی و قضایی، سازمان جهاد کشاورزی استان از گروه تولیدی و خدماتی، اداره‌کل آموزش و پرورش استان از گروه فرهنگی، علمی و آموزشی، مدیریت گمرک استان از گروه اقتصادی و مالی  و بانک ملی استان در بین بانک‌های شرکت کننده با بالاترین امتیاز در مجموع امتیازات عمومی و اختصاصی  و همچنین سه دستگاه اجرایی شهرداری شهرکرد، اداره‌کل بهزیستی استان و پارک علم و فناوری با بیشترین رشد امتیاز نسبت به سال گذشته مورد تقدیر قرار گرفتند.

شریفی تاکید کرد: در رابطه با اقدامات برجسته در زمینه اجرای مصوبات سفر رئیس‌جمهور به چهارمحال و بختیاری، ارتقای محیط کسب و کار، تحقق شعار سال، ایجاد اشتغال، رضایت مردمی، حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، انجام پژوهش برتر و بهره‌گیری از مشارکت خبرگان در انجام وظایف اداری نیز از اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت، اداره‌کل امور مالیاتی، دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد، اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، اداره‌کل راه و شهرسازی، شرکت سهامی آب منطقه‌ای، اداره‌کل حفاظت محیط زیست و شرکت گاز استان قدردانی شد.

وی افزود: همچنین در شاخص تبیین دستاوردها و اقناع افکار عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی و اداره‌کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان تجلیل شدند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید