Iranian Agriculture News Agency

رونق حوزه کشاورزی چهارمحال و بختیاری مستلزم بازاریابی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: حوزه کشاورزی این استان به برندسازی و بازاریابی توجه و نیاز جدی دارد و این اقدام زمینه ساز رونق کشاورزی خواهد شد.

رونق حوزه کشاورزی چهارمحال و بختیاری مستلزم بازاریابی

به گزارش خبرنگار ایانا در چهارمحال وبختیاری، حسین برزگر در مراسم امضای تفاهم‌نامه به‌منظور ایجاد زمینه همکاری در راستای توسعه، ارتقای دانش و تامین فناوری‌های مورد نیاز چهارمحال و بختیاری بین "مرکز تحقیقات گیاهان دارویی، ادویه‌ای و عطری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد" و "سازمان جهاد کشاورزی استان" بیان کرد: براساس برنامه هفتم توسعه کشور ارتقای امنیت غذایی، بهبود سلامت محصولات غذایی و ارتقای بهره‌وری در حوزه کشاورزی مورد توجه قرار دارد.

وی توجه به زنجیره تولید را موجب ارتقای شاخص‌های صادرات و واردات به‌طور منسجم دانست و افزود: در حوزه تولید محصولات کشاورزی باید به برندسازی و بازاریابی توجه جدی و ویژه شود.

برزگر خاطرنشان کرد: ظرفیت بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری از قابلیت‌ها و توانمندی‌های قابل‌توجهی برخوردار است که باید از آن برای تسریع در روند توسعه استان بهره‌گیری شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد نیز گفت: در این دانشگاه افزون‌بر ۱۱ هزار دانشجو در پنج شهرستان چهارمحال و بختیاری به تحصیل اشتغال دارند.

ابراهیم رحیمی تاکید کرد: چهارمحال و بختیاری به‌عنوان قطب کشاورزی، دامپروری و شهرک دانشگاهی در کشور مطرح شده است.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع‌طبیعی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: برای توسعه بخش کشاورزی باید از ظرفیت‌های دانشگاهی بهره‌گیری بیشتر شود.

حسن جهانبازی گفت: در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع‌طبیعی چهارمحال و بختیاری ظرفیت‌هایی برای تسریع در روند توسعه بخش کشاورزی استان وجود دارد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید