Iranian Agriculture News Agency

دادستان عمومی و انقلاب مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: از حدود 45 هزار تن نهاده اختصاص یافته به دامداران و کشاورزان استان در سال های 1399 و 1400، بیش از 3 هزار تن آن به روش‌ها و طرق مختلف تحویل دامدران و کشاورزان نشده است.

 تخلف در توزیع نهاده های دامی و کشاورزی در چهارمحال و بختیاری

به گزارش خبرنگار ایانا در استان چهارمحال و بختیاری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از 3 هزار تن نهاده دامی تحویل دامداران و کشاورزان استان نشده و این میزان نهاده دامی به صورت آزاد به فروش رسیده است.

عبدارضا علیمحمدی با اعلام خبر کشف تخلف در توزیع نهاده های دامی و کشاورزی در چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: از حدود 45 هزار تن نهاده اختصاص یافته به دامداران و کشاورزان استان در سال های 1399 و 1400، بیش از 3 هزار تن آن به روش‌ها و طرق مختلف تحویل دامدران و کشاورزان نشده است.
 
وی افزود: پس از بررسی‌های به عمل آمده، مشخص شد اتحادیه توزیع نهاده‌های دامی و کشاورزی چهارمحال و بختیاری که بیش از یک هزار و 200 عضو دارد به دلیل عدم استطاعت مالی برخی از دامدارن و کشاورزان، بدون اطلاع قبلی، سهمیه آن‌ها را به صورت آزاد به فروش رسانده است.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در حال حاضر به منظور صیانت از حقوق دامداران و کشاورزان پرونده‌ای با موضوع اخلال در نظام اقتصادی برای این منظور تشکیل و دو متخلف نیز بازداشت شده اند.
 
علیمحمدی خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی بر اساس رسالت ذاتی خود تا زمان حصول نتیجه پیگیر حقوق کشاورزان و دامداران خواهد بود.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید