Iranian Agriculture News Agency

رقابتهای المپیک 2018 آرژانتین

سرمربی تیم ملی فوتسال المپیک پیش از دیدار برابر جزایر سلیمان گفت: تمرینات خوبی را برگزار کرده و تمام تمرکزمان برای شروعی مناسب است.

صانعی: تمام تمرکزمان برای شروعی مناسب است
علی صانعی، سرمربی تیم ملی فوتسال المپیک درباره وضعیت ملی‌پوشان پیش از دیدار برابر جزایر سلیمان گفت: وضعیت ملی‌پوشان مطلوب بوده و سه روز در محل بازیها تمرین مناسبی داشتیم. شرایط‌شان مناسب است و تمام تمرکزمان بر روی شروعی مناسب در اولین بازی است. همان‌طور که می دانید اولین دیدار همیشه سخت بوده و با توجه به گروهی که در آن قرار گرفته‌ایم ، باید سعی کنیم بهترین بازی را از خود به نمایش بگذاریم.
وی در ادامه در خصوص وضعیت اسکان تیم ملی فوتسال المپیک گفت: وضعیت اسکان متوسط بوده و در دو روز اول بازیکنان و کادر در یک محل حضور داشتیم  و به صورت تیمی تردد می‌کنیم. محدودیت‌هایی وجود دارد اما هماهنگی‌هایی که صورت گرفت خوشبختانه اتاق کادر از بازیکنان جدا شد و اکنون در شرایط مطلوبی هستیم. وضعیت دهکده بازی‌ها بسیار شلوغ است و چون نمی‌توان از دهکده خارج شد، نسبت به ادوار گذشته شلوغ‌تر است و این امر کار تیم‌ها را کمی دشوار می‌کند.
سرمربی تیم ملی فوتسال المپیک در پایان گفت: امیدواریم با شروع بازی‌ها ،قدم اول را محکم برداریم و با موفقیت بازی‌های المپیک جوانان را شروع کنیم.
انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید