Iranian Agriculture News Agency

مجید صالح: در این چند تجربه‌ای که به عنوان مربی استقلال در دربی داشتم، الان باتوجه به شرایط فعلی، درباره نتیجه داربی نمی‌توان قضاوت کرد.

مجید صالح: دربی قابل پیش بینی نیست

 مربی سابق استقلال: دربی یک بازی خاص است و به بازی‌های قبل و شرایط تیم‌ها ربطی ندارد و تجربه به من ثابت‌ کرده که اگر در جدول بالاتر باشی و نتایج بهتری داشته باشی ممکن است در داربی موفق نباشی و اینکه در چه شرایطی هستی یا بازی قبلی را با چه نتیجه‌ای پشت‌سر گذاشتی و نتایج فصل چه بوده شاید در نتیجه داربی تاثیرگذار نباشد. شهرآورد پایتخت یک بازی خاص است که نتیجه‌اش به زمان بازی و شرایط خود بازی برمی‌گردد.

من به عینه دیدم که موقعی در استقلال شرایط جدولی‌مان بهتر بود، در داربی پرسپولیس موفق بود گاهی پرسپولیس در جدول از ما بالاتر بود و ما دربی را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. شرایط فنی و اوضاع جدول نمی‌توان تعیین کننده نتیجه داربی باشد. همه چیز به روز بازی برمی‌گردد. به خواسته‌ای که خود بازیکنان دارند و این‌که آیا می‌خواهند در بازی برنده باشند. نقطه قوت هر دو تیم هواداران است و دو تیم درحال حاضر شرایط خوبی دارند. پرسپولیس هم در لیگ برتر در جایگاه خوبی قرار دارد و در لیگ قهرمانان آسیا به نیمه نهایی صعود کرده است.  حتی استقلال هم در لیگ قهرمانان آسیا دچار یک حادثه شد وگرنه می‌توانست در بازی با السد قطر به بازی برگردد. به همین خاطر نمی‌توانیم درباره نتیجه دربی قاطعانه صحبت کنیم اما به عنوان یک استقلالی با احترام به تیم پرسپولیس، دوست دارم که استقلال برنده این مسابقه باشد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید