Iranian Agriculture News Agency

پاسخ شفر به سوال آیا شما آلزایمر دارید؟

سوال نادرست و توهین آمیز یک خبرنگار باعث دلخوری شفر در جریان تمرین استقلال شد.

آیا می دانید احترام چیست ؟

به گزارش ایانا به نقل از ورزش سه، گفت و گوی وینفرد شفر سرمربی استقلال در حاشیه تمرین آبی پوشان روز سهشنبه جنجالی شد و سرمربی استقلال که با آرامش پاسخگوی سوالات بود در نهایت با اصرار خبرنگاران بر طرح یک سوال عجیب، با دلخوری گفت و گو را ترک کرد.
در اواسط گفت و گوی شفر سوال مطرح شد؛ یکی از خبرنگاران از شفر سوال کرد که آیا شما آلزایمر دارید؟
سوال خبرنگار حاضر در تمرین اشاره به نشست خبری شفر در قائمشهر داشت که سرمربی استقلال اسم حریف بعدی تیم را از مدیر رسانهای استقلال پرسیده بود.
زرندی مدیر رسانه ای استقلال اجازه مطرح شدن این سوال را نداد اما به شکل دور از انتظاری در شرایطی که حاضران در گفت و گو خبرنگاران از طرح این سوال ناراحت شده بودند، خبرنگار دیگری تلاش کرد با زبان انگلیسی از شفر این سوال را مطرح کند که در نهایت باز هم دخالت مدیر رسانه ای استقلال مانع از این کار شد.
خبرنگاران بعد از این اتفاقات به صحبتهای خود ادامه دادند و در پایان این گفت و گو، باز هم خبرنگار جنجالی سوال خود را تکرار کرد.
تکرار دوباره و ممانعت زرندی باعث کنکجاوی شفر شد و سرمربی استقلال در نهایت با این سوال عجیب رو به رو شد؛ سوالی که کام شفر را تلخ کرد.
سرمربی استقلال البته برخورد تندی با این موضوع نداشت و از خبرنگاران سوال کرد آیا میدانید احترام چیست و بعد از طرح این سوال خواهان اتمام نشست خبری شد.
اصرار به سوالی که توهین آمیز و البته نادرست بود برای اولین مرتبه ناراحتی شفر و دلخوری او در نشست های خبری را به همراه داشت تا سرمربی استقلال بعد از یکسال حضور در ایران حالا برای اولین بار چنین شرایطی را با اصحاب رسانه تجربه کند.

شفر همیشه در این یکسال رابطه خوبی با رسانه ها داشته و با توجه به ملیت او، مهمان بودن و البته سن او باید مورد احترام قرار می‌گرفت؛ موضوعی که تمامی خبرنگاران حاضر در تمرین نیز به آن اشاره کردند و خواستار عدم مطرح کردن این سوال شدند اما یک اصرار نادرست باعث شد تا شفر اینگونه بر افروخته شود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید