Iranian Agriculture News Agency

نسخه کلمبیایی آس خبر داد

عدم امضای قرارداد بین فدراسیون فوتبال ایران و کارلوس کی روش، این فرصت را به سرمربی پرتغالی تیم ملی می دهد تا همچنان در دسترس فدراسیون هایی باشد که به دنبال یک سرمربی باتجربه برای هدایت تیم های ملی خود هستند.

مذاکره کلمبیا و کی‌روش در مراسم بهترین‌های فیفا

به گزارش ایانا به نقل از "ورزش سه"، نسخه کلمبیایی روزنامه آس در خبری که ساعاتی پیش منتشر کرده خبر از مذاکرات فدراسیون فوتبال کلمبیا با کارلوس کی روش داده است که باوجود هدایت تیم ملی ایران در مقابل ازبکستان، هنوز با فدراسیون قرارداد کاغذی خود را ثبت نکرده است.

ظاهرا در حاشیه اجلاس فیفا مذاکرات بین طرفین انجام خواهد شد و رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا تلاش می کند تا رضایت کیروش را جلب کند. مراسم فیفا گالا روز دوشنبه در لندن برگزار می شود و در حاشیه اجلاس با کیروش مذاکره صورت می گیرد.در حال حاضر هدایت کلمبیا بر عهده ریس است اما او سرمربی موقت این تیم خواهد بود. در دو فیفا دی قبلی پس از جام جهانی، مقابل ونزوئلا و آرژانتین سرمربی این تیم بود.

کارلوس کیروش در این مدت (راست یا دروغ ) در اخبار در تیررس تیم های ملی و باشگاهی مختلف از جمله تیم ملی ازبکستان، مکزیک و... بوده است. اما به نظر می رسید حداقل تا پایان جام ملت ها هدایت تیم ملی ایران را برعهده داشته باشد.او از حضور در ایران راضی است اما مشکلات ارزی رخ داده در ایران باعث شده قراردادی بین ایران و کیروش امضا نشود.

منبع خبر سایت آس، رادیو کاروسل است که در گزارشی عملکرد کارلوس کیروش در تیم ملی ایران را بررسی کرده و به حضور او روی نیمکت ایران در جام جهانی 2014 و 2018 اشاره کرده است.

کلمبیا روز 11 اکتبر به مصاف ایالات متحده می رود و 16 اکتبر با کاستاریکا دیدار می کند و مسئولان فوتبال این کشور تلاش دارند که پیش از این دو بازی دوستانه تکلیف نیمکت تیمشان را روشن کنند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید